RED BULL KTM FACTORY RACING a HINSON pokračují v úspěšném partnerství do roku 2024

Red Bull KTM Factory Racing a Hinson Clutch Components obnovily své velmi úspěšné technické partnerství na další dvě sezóny a prodloužily tak 15letý vztah až do konce sezóny 2024. Nová dohoda zajišťuje, že jezdci týmu MXGP, Rally, Offroad a AMA Supercross a Pro Motocross budou i nadále těžit z osvědčeného výkonu a spolehlivosti špičkové produktové řady Hinson po další dva roky.

KTM a Hinson si za posledních 15 let společně užili dlouhé a prosperující partnerství. S několika off-roadovými tituly zajištěnými na nejvyšších úrovních závodů napříč všemi disciplínami, ve kterých Red Bull KTM Factory Racing soutěží. Poslední úspěchy přišly v září 2022, kde si Josep Garcia dojel pro celkové individuální vítězství na prestižním ISDE, následovaný Tomem Viallem, který hned další den zvedl trofej pro mistrovství světa MX2. Tyto dva samostatné tituly jasně podtrhují konkurenční výkon produktů Hinson a schopnosti strojů  KTM EXC-F a SX-F.

Budoucnost rozšířeného partnerství mezi KTM a Hinson vypadá neuvěřitelně slibně pro rok 2023 a dále. Nový rok bude svědkem návratu Jeffreyho Herlingse v MXGP, zcela nové sestavě jezdců v MX2, a napříč Rally, Offroad a AMA Supercross a Motocross bude vysoce schopná skupina závodníků soutěžit v nejtěžších závodních podmínkách a spoléhat na Hinson ve snaze získat další mistrovské stříbro.

Robert Jonas, šéf Motorsports Offroad: „Jsem opravdu rád, že úspěšné partnerství KTM s Hinson Clutch Components bylo prodlouženo o další dva roky. Společně jsme toho dosáhli tolik ve všech offroadových disciplínách, ve kterých závodí Red Bull KTM Factory Racing, a nedávno jsme si zajistili další světový titul s Tomem Viallem, který se na začátku tohoto měsíce podruhé stal mistrem světa MX2. Jsou to techničtí partneři jako Hinson, kteří zajišťují, že závodníci KTM po celém světě mohou pokračovat v boji o mistrovské tituly a jménem KTM se opravdu těšíme na vzrušující budoucnost.“

Ron Hinson, ředitel prodeje a marketingu Hinson Clutch Components: „Vztah mezi Hinson Clutch Components a Red Bull KTM Factory Racing zůstává neuvěřitelně silný a od začátku partnerství je mimořádně úspěšný. KTM vkládá plnou důvěru do produktů Hinson, když soutěží o mistrovské tituly po celém světě a jejich zpětná vazba je pro nás neocenitelná. Když zamíříme do toho, co bude 16. a 17. rokem spolupráce, nepochybuji, že můžeme očekávat ještě více výher a šampionátů se sportovci, které tým sestavil pro nadcházející sezóny.“