Řada sněžných skútrů Yamaha pro rok 2024

Společnost Yamaha Motor Europe již více než 50 let pohání vášně lidí, kteří se řítí zamrzlou krajinou. Značka se vždy soustředí na technické inovace a technickou dokonalost, aby poskytla neuvěřitelné zážitky a zvyšovala tep na silnici i mimo ni, na vodě, na souši i na sněhu. Legendární pověst značky Yamaha, která se vyznačuje vynikajícím výkonem a precizním ovládáním, znamená, že její sněžné skútry pravidelně získávají nejlepší hodnocení u odborných testerů a řada pro rok 2024 nebude výjimkou.

Řada Yamaha je ideálním místem pro hledání dokonalého partnera, ať jsou už vaše ambice jakékoli. Segmentace zaměřená na zákazníka umožňuje jezdcům snadno najít model, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Zákazníci si mohou vybrat mezi robustní spolehlivostí segmentu Utility a volností a dobrodružstvím, které nabízí řada Crossover. Pro ty, kteří objevují život, je tu čistá radost z pobytu v přírodě, kterou nabízí kolekce Trail. A samozřejmě pro ty, kteří hledají maximální stoupavost a hluboké vzrušení, je určen segment Mountain, jenž nabízí bezmezné vzrušující zážitky. A konečně, pro mladší jezdce je tu ScoScoot ES ze segmentu Youth, který má inspirovat mladou generaci k zábavě na sněhu!

Nový model Sidewinder SRX LE EPS

Model roku 2024 Sidewinder SRX vzdává hold legendárnímu modelu SRX z roku 1980 v limitované edici Heritage Colorway. Výrazná zlatá barva Nebura Gold kontrastuje s matnou černou, zatímco sportovní červené grafické akcenty doplňují tuto poctu kultovnímu stroji z 80. let, který inspiroval celou generaci trailových závodníků, aby „porazili svého souseda“ a zanechali ostatní stroje v prachu (nebo v prašanu).

Milovníci rychlosti si zamilují vysokou rychlost a prudkou akceleraci, která jim na sněhu dodá ten správný adrenalin. Jeho nízkoprofilové, štíhlé šasi je odpruženo specializovaným, elektronicky řízeným systémem iQS, který umožňuje nastavovat jízdu „za pochodu“. Díky přidanému systému EPS je řízení ještě přesnější a má uvolněný charakter. Kombinace systému iQS a systému EPS přináší jízdu, která nemá v kategorii vysoce výkonných skútrů konkurenci. SRX je model pro jezdce, kteří chtějí dosáhnout maximální rychlosti při závodění k obzoru.

Řada pro rok 2024

Ať už zákazník hledá pohodlí a kontrolu při jízdě, nebo špičkový výkonný stroj, který odpovídá jeho adrenalinovým sklonům, v této řadě si vybere každý. Společnost Yamaha Motor Europe nabízí špičkové a funkčně bohaté možnosti pro všechny – od vytrvalého a odolného užitkového modelu až po sněžný skútr, který je navržen pro mladé jezdce.

Crossover

  • Sidewinder X-TX SE

Mountain

  • Mountain Max 800 154 ES

Terénní

  • Sidewinder SRX LE EPS
  • Sidewinder S-TX GT EPS
  • Sidewinder L-TX LE EPS

Užitkové

  • Transporter 800

Pro mládež

  • ScoScoot ES

Modelová řada 2024 upevňuje pozici společnosti Yamaha na trhu sněžných skútrů díky nabídce zaměřené na zákazníka, která zajišťuje značce pozici nejlepšího partnera na sněhu. Podrobnosti o dostupnosti u místního prodejce.