Quadro snižuje cenu tříkolového 350 D

Pro řidiče aut začíná nový rok pozitivně: tříkolový skútr Quadro 350 D, který lze řídit s řidičským oprávěním na osobní automobil, je od ledna 2013 k dostání za 157 999,- včetně dopravného a vedlejších nákladů.

Tento inovativní skútr, který byl vyvinut skupinou Marabese design, je tedy nyní o téměř deset tisíc Kč výhodnější. Nejmarkantnějším znakem na skútru Quadro 350 D je u Marabese design vyvinuté jedinečné zavěšení předních kol s pneumaticko-hydraulickým závěsem. Toto řešení nabízí vysokou porci bezpečí i při velkých náklonech. Quadro 350 D přináší spoustu motorkářské zábavy i pro řidiče automobilů – každý, kdo má řidičské oprávnění na automobil, smí zároveň řídit tento třílkolový skútr. Kromě toho Quadro plánuje tento rok uvést na trh ještě čtyřkolovou variantu.

Quadro 350 D je namísto klasického mechanického závěsu vybaveno fascinujícím pneumaticko-hydraulickým závěsem, zvaným též HTS. Jeho tři plynem a olejem plněné písty optimálně vyrovnávají nerovnosti na vozovce a dovolují při jízdě motocyklové náklony až 40°. Dokonce i rozdílné výškové úrovně tento systém vyrovnává s nečekanou lehkostí, jako například mezi vozovkou a zvýšeným obrubníkem. Spolu se třemi koly tak nabízí maximum stability a bezpečnosti, takže i na mokré nebo nerovné vozovce lze využívat maximálních náklonů, což se dvěma koly není možné.

Toto inovativní městské vozidlo má jednoválcový motor o objemu 313 ccm a o výkonu 15,4 kW/21 koní, maximální rychlost je 120 km/h a o zastavení se starají má kotoučové brzdy na všech třech kolech.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad představuje Festival Pure & Crafted

Distribuci modelu QUADRO 350 D zajišťuje MSA Motor Sport Accessoires GmbH se sídlem v bavorském Weidenu.

[nggallery id=1]

Tisková zpráva/-PS-