Půjčovna motorek Praha vám půjčí třeba i choppera

motopujcovna-praha-cz-honda-transapl-xl650-cerny-krajina

Motorky jako stroje fascinují ženy i muže, všechny generace, od dětí, přes teenagery, až po lidí ve zralém věku. Někteří z nás si sen splnili, a motorku pořídili, jiní vlastníme řidičák, ale sednout si na některý z těchto strojů jsme neměli nikdy příležitost. Motopůjčovna v Praze splní váš sen třeba hned dnes.

Půjčit si motorku lze na den, na víkend i třeba na měsíc

Půjčovna motorek Praha je připravena na každého, kdo miluje motorky, nechce ji však doma vlastnit, a vystačí si s tím, že si ji kdykoliv v perfektním stavu a s kompletní výbavou půjčí. Ale je řešením i tehdy, když už jste s kamarády nachystaní na pěkný týden na motorkách, a váš „mazlíček“ zrovna vypoví službu. Nemusíte hned dovolenou rušit. Prostě si motorku půjčte, a třeba vyzkoušejte takovou, po níž jste vždy toužili. Půjčovna vás mile překvapí vstřícným přístupem. Nijak totiž neřeší počet najetých kilometrů po dobu půjčení. Takže si motorku skutečně užijete.

Motorka s kompletní výbavou

Pokud na motorce pravidelně nikam nevyjíždíte, schází vám určitě potřebné vybavení. Motopůjčovna v Praze vám ráda zapůjčí i tento sortiment. Půjčí vám kompletní příslušenství pro cestování na motocyklu, od moto kufrů, brašen, navigace, až po oblečení na motorku. Půjčí vám bundu, rukavice i helmu. A k dispozici je též kompletní campingové vybavení, které se na motovýlety hodí – stany, spacáky, karimatky, hamaky a další.

Jaké stroje na vás čekají?

Výběr strojů je skutečně zajímavý. Lze si půjčit chopper Suzuki Intruder VS800 a Honda VT750 Shadow, Cruiser Yamaha V-Max a Harley Davison Night Rod Speciál, cestovní endura Honda Transalp XL650 nebo silniční motocykly Suzuki GSX1100G a Honda CBF1000ST.

Proč si půjčit motorku v Motopůjčovna-Praha.cz?

Pražská půjčovna motocyklů nabízí celou řadu výhod. Kauce za motorku je nízká, stejně tak, jako jsou zajímavé i ceny půjčovného. Půjčení na víkend znamená, že máte motorku již od pátku 10:00 až do pondělí 9:00. Takže si ji půjčujete na 3 dny. Pokud vás hodně bolí cena půjčovného, máte možnost si vybrat některý ze starších motocyklů za ještě příznivější cenu. Ve firmě, jak již bylo řečeno, neřeší najeté kilometry po dobu zapůjčení. Motorka je samozřejmě pojištěna, a v případě nehody hradíte škodu pouze do výše smluvní spoluúčasti.

Půjčovna vám pomůže, i když jste zrovna na cestách a pokazí se vám vaše vlastní motorka. Stačí zavolat a z půjčovny vám přivezou jejich stroj a ten váš odvezou. A pokud ten váš již dosluhuje, zvažte, jestli se vám opravdu oplatí motorku vlastnit a není pro vás lepší si jej vždy pouze půjčit.

Proč je lepší motorka z půjčovny?

Stroj, který vám doma stojí a zabírá místo v garáži, není příliš efektivní vlastnit. Na pár dnů i týdnu v roce je stále výhodnější si motorku spíše zapůjčit. Máte tak možnost jezdit v nových strojích, a dokonce je prostřídat a užít si tak různé motocykly. Nestaráte se údržbu ani o pojištění. A pokud bydlíte v bytě a nemáte garáž, nemusíte pracně řešit, kam s motorkou.