První ročník Aprilia What the Fun Ride 2019 v Orlických horách

V sobotu 21.9.2019 se bude v Orlických horách vše točit kolem značky Aprilia. Konat se tu totiž bude první ročník Aprilia What the Fun Ride 2019.

Nejde jen o klasický sraz milovníků motocyklů Aprilia, ale také o dvojitou příležitost k diskuzi se zástupci značky Aprilia.  V průběhu večerních posezení se totiž každý může ptát zástupců značky v ČR na cokoli kolem Aprilie. Chybět nebude možnost testovacích jízd a šance tak otestovat modely Tuono V4 1100 Factory, NOVÝ Shiver 900 MIA a Dorsoduro 900. Registrace na Aprilia What The Fun Ride 2019 a testovací jízdy je bez poplatku. Akce se může zúčastnit každý řidič/řidička motocyklu značky Aprilia nad 18 let. Kdo nevlastní Aprilii a chtěl by si půjčit jednu z demo motorek na vyjížďku s průvodcem musí zájem projevit již při registraci. Zapůjčení demo motorky na vyjížďku je zpoplatněno částkou 2.000 Kč. Počet motocyklů omezen. Takže kdo zaváhá…

Nudit se nikdo určitě nebude ani na společné organizované vyjížďce po krásných silnicích Orlických hor, která se rozjede v sobotu ve 13 hodin.

Mohlo by vás zajímat:  K novým motocyklům Aprilia dostanou zákazníci okruhovou motoškolu v Brně

Vše tedy 21. září 2019 v Týništi nad Orlicí, Motel Roubenka, 17. listopadu 582. Individuální příjezd je v pátek. Kdo nepřijede včas, zmešká v 19:00 nejen přivítání zástupci Aprilia ČR a společnou večeři ale i následné jistě příjemné posezení a pokec.