Prohlédněte si zákulisí závodní stáje na závodech MotoGP České republiky

motogp-ilustr

Na závodech Monster Energy Grand Prix České republiky, které se konají v Brně od 2. do 4. srpna 2019, mají fanoušci tohoto motosportu možnost, zaregistrovat se do MotoGP Cashback Programu a vyhrát exkluzivní prohlídku zákulisí MotoGP závodu. Jako členové programu mohou navíc využívat atraktivní nákupní výhody u tisíců Partnerských společností po celém světě.

Se svým desátým letošním závodem bude mít MotoGP nyní svoji zastávku na Monster Energy Grand Prix České republiky v Brně a MotoGP Cashback Program zde nabídne spoustu zážitků i mimo závodní trať:

  • Návštěvníci se mohou zaregistrovat do programu přímo v areálu závodiště u stánku MotoGP Cashback Programu nebo u některé z mnoha hostesek.
  • Ten, kdo se zaregistruje, bude mít možnost si vyzkoušet svoji pohotovost a rychlost na simulátoru, který používají také závodní jezdci.
  • Na návštěvníky čeká napínavá výherní soutěž, díky které mohou vyhrát exkluzivní pohled na dění na závodech.

Jak na to?

Do zákulisí budou moci nahlédnout všichni návštěvníci Monster Energy Grand Prix České republiky, kteří do soboty 3. srpna 2019 do 12:00 hodin, případně do neděle 4. srpna 2019 do 12:00 hodin označí fotku svého nejlepšího MotoGP okamžiku hashtagem „#motogpcashback“ a uveřejní ji na Facebooku, Instagramu nebo Twitteru, mají šanci vyhrát napínavou prohlídku zákulisí MotoGPTM závodu.

Foto: motogp.com