Pro modely Husqarna Vitipilen a Svartpilen je AKRAPOVIČ „Slip-on line“

Společnost Husqvarna Motorcycles nabízí tlumič Akrapovič „Slip-on Line“, který pasuje na zcela nový model Svartpilen 125 i na další modely z řady Vitpilen a Svartpilen. Akrapovič „Slip-on Line“ je součástí řady technických doplňků pro motocykly Husqvarna, která se vyznačuje svým výkonem, odolností, snadnou montáží a bezproblémovou kompatibilitou. Akrapovič je světovým lídrem v oblasti výkonu a výfukového trhu s náhradními díly a je přirozenou volbou pro vývoj produktů pro motocykly Husqvarna, které budou nabízeny výhradně prostřednictvím jejích prodejců.

Akrapovič „Slip-on Line“ pro uvedené modely Husqvarna Motocykly Vitpilen a Svartpilen dodává bohatému a hlubokému tónu výfukové plyny všech strojů bez ohledu na kapacitu. Tlumiče jsou vyrobeny z nerezové oceli s černě zakončenými rukávy a hladkými nerezovými koncovkami a spojovacími trubkami. Tlumič Akrapovič „Slip-on Line“, který se může pochlubit nejkvalitnější konstrukcí a provedením, je jednoduchý a přímý doplněk. Neexistuje žádný požadavek na blikání ECU, protože tlumiče jsou navrženy tak, aby doplňovaly uvedené modely bez dalších změn.

K dispozici je také volitelný držák tlumiče, který dále vylepšuje nekompromisní linie modelů , pro které byl nový tlumič zaveden. Vyrobeno z vysoce pevného hliníku, který je lehký a odolný proti zkroucení, je držák připevněn k držáku opěrky nohou spolujezdce, což umožňuje odstranění zadních kolíků pro úplný vzhled soutěže.

Mohlo by vás zajímat:  Řidič se dvěma zákazy řízení ujížděl policistům na kradené motorce, nakonec havaroval

Akrapovič „Slip-on Line“ a držák tlumiče jsou k dispozici u všech autorizovaných prodejců Husqvarna Motorcycles. Další podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u vaší národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..