Při této nehodě je jasně vidět, proč je oblečení na motorce i na skútru opravdu důležité

Říkáme to pořád! Jezdit na motorce bez pořádného oblečení a bez helmy je nebezpečné! A to i přesto, že tou motorkou je třeba jen skútr! No, a pak je taky důležité používat zpětná zrcátka. A je úplně jedno, jestli jedete na motorce anebo v autě. Pokud totiž tyhle dvě věci – ideálně společně – dodržovat nebudete, můžete skončit jako ti z přiloženého videa.

To pochází z Řecka a je na něm vidět několik motorek na několikaproudé silnici. Hned ze začátku videa míjí “kameraman” pár na skútru. Ani jeden z jeho posádky – muž a žena – nejsou příliš oblečeni. Vypadá to, jako by snad jeli přímo z pláže. Žena má plavky, tričko a víc nic. Ani helmu. Muž toho na sobě má o něco málo víc, a má alespoň helmu. Oba dva se ale při jízdě přichomýtnou k nehodě, která se odehrála nepozorností.

Při té totiž jiný motorkář začne měnit pruh, ale téměř ve stejnou chvíli, kdy už se kolem něj snažil projet právě tento pár na skútru. Ten o něj zavadil zadní částí, což oba stroje rozhodilo a následoval pád. Jenže jak známo, fyzika funguje za každých okolností, a tak se dopředný pohyb na skútru pádem ihned nezastavil. Všichni členové obou posádek spadli a ještě pár metrů se klouzali po zemi. Na holou kůži tohle rozhodně nebylo nic příjemného.

V komentářích u videa je uvedeno, že zranění nebyla vážná, což ostatně potvrzuje i konec videa, kde všichni stojí na vlastních nohách. Oba “skútristi” jsou jen popálení od asfaltu.

Scooter Crash

Tag a friend 🤔😂😂👌

Zveřejnil(a) Moto Madness dne Neděle 30. září 2018