Pražská O2 Arena zažila již 17. FMX Gladiator Games, bylo to velkolepé – foto + video

FMX-gladiator-games-2017-galerie

Již 17. ročník nejstarší freestyle motokrosové akce v Evropě přivezl zase do Prahy ty nejzářivější hvězdy světové FMX scény. Z českých jezdců diváci mohli vidět Libora Podmola, Filipa Podmola, Petra Piláta nebo Martina Koreně. Zaplněnou O2 arenu nejvíce oslnili Petr Pilát, který se stal vítězem gladiátorského klání a zároveň předvedl i premiérový skok Flair, s otočkou o 540°, ale i Libor Podmol, který diváky nadchl svým front flipem a stal se prvním Čechem, který tento skok zvládl. Publikum si naprosto získal i španělský jezdec Edgar Torronteras, jedinečný showman, který oslnil, jak svým FMX uměním, tak i dokonalým vystoupením v beatboxu v duchu motocyklů a zvuku motorů. Zažili jsme malinkatý karambol Filipa Podmola s překážející stěnou. Ten si v rámci jednoho z triků gladiátorských soubojů přivodil zlomeninu lýtkové kosti. Filip se už aktuálně léčí doma, děkuje všem divákům a fanouškům za podporu a těší se až znovu usedne na svůj stroj.

Kromě jezdců však skvělý výkon podal i moderátor večera, Leoš Mareš, jehož komentování atmosféru FMX Gladiator Games ještě umocnilo. Leoš se k moderování FMX Gladiator Games vrátil po 6 letech a večer si pořádně užil. Jeho zdatným spolumoderátorem byl po většinu večera i český jezdec Martin Koreň, který podal jedinečný výkon nejen v sedle svého motocyklu, ale i za mikrofonem a Leošovi se stal vynikajícím sparing partnerem.

Motocykly, vůně benzínu, zvuk motorů, adrenalinová zábava, vzduchem létající motocykly  – takové byly letošní FMX Gladiator Games. Vítězem napínavého gladiátorského klání se nakonec stal Petr Pilát. „Bylo neskutečné tady jezdit a jsem rád, že se mi podařilo vyhrát. Budu usínat s úsměvem,“ prozrazuje spokojený vítěz.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“317″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]