Prague Harley Days. Adrenalin zóna. Další programový hit 10. ročníku?

Prague Harley Days letos slaví svůj 10. rok a postupně odhaluje programové hity, na které se návštěvníci 2. – 4. září na holešovickém Výstavišti mohou těšit – BEST OF všech 9. ročníků. Vedle neodmyslitelné spanilé jízdy to bude i adrenalin zóna. Ta se součástí Prague Harley Days stala až v posledních letech a ukázala se jako krok správným směrem. Adrenalin a show k akci typu Prague Harley Days patří, a tak se pro 10. ročník stane jedním z hlavních programových bodů. Letos si ji budou moci návštěvníci užít v rozsahu, jako nikdy před tím, a navíc po celé 3 dny.

 Show ve freestyle motokrosu pod vedením Petra “Pilníka” Piláta, s jedinečnými výkony českých i světových jezdců, U-rampa a exhibice jezdců na skateboardech, kolech a koloběžkách a možná i motocyklový trial a show na trialových speciálech – tak by měla letos vypadat adrenalin zóna na Prague Harley Days. Její rozsah a pestrost už teď tak slibuje skvělou podívanou a dokonalé zakončení léta, nejen pro motorkáře, ale i pro rodiny s dětmi a všechny milovníky zábavy, show a adrenalinu.

„Adrenalin zóna diváky jednoznačně baví, a to hned od prvního okamžiku, kdy jsme ji do Harley Days zařadili. A tak jsme se pro 10. ročník rozhodli udělat něco speciálního a pojmout ji ve velkém. Součástí Prague Harley Days tak bude po celé 3 dny, od pátku do neděle. V rámci FMX show se představí Petr Pilát, ale i další jezdci od nás i ze světa. Zónu chceme tentokrát rozšířit ještě o U-rampu, na které se předvedou kluci na skatech, kolech a koloběžkách a tím naše plány nekončí. Aktuálně řešíme, jak adrenalin zónu co nejvíce zpestřit, řada by měla přijít i na trialovou show a další lahůdky kombinující adrenalin, sport a moto svět. Chceme do ní zapojit i návštěvníky, nejen jako diváky, ale dát jim možnost si třeba i něco vyzkoušet,” říká Michal Šesták, organizátor Prague Harley Days.

Adrenalin zóna má letos za cíl nabízet nejen unikátní podívanou, ale i možnost relaxace, program pro celou rodinu i zážitky a aktivní formu zábavy, třeba i s možností vyřádění se a vybití energie.

A jaké budou další programové tipy? To pořadatelé odtajní v nejbližších týdnech. Rozhodně jich ještě ale nebude málo. Nenechte si proto ujít ten nejlepší ročník Prague Harley Days, kterým 10. výročí bezpochyby bude!

Ti nejlepší hosté i nejzdařilejší a nejobdivovanější body programu za celých 10 let. U toho nesmíte chybět!

  • KDY: 2. – 4. 9. 2022
  • KDE: Praha, Výstaviště Holešovice