Prague Harley Days 2017 nebudou pouhým srazem chlapů na H-D motorkách

Prague Harley Days se stejně jako většina z nás chystají na svůj čtvrtý ročník. Již tradičně jsou vnímány jako vrchol motocyklové sezóny, kdy do Prahy dorazí tisíce jezdců z celé Evropy a výjimkou nejsou ani návštěvníci z USA či Mexika. A byť mezi motocykly hrají pochopitelně prim stroje Harley-Davidson, je akce koncipována pro jezdce všech značek. A že to zase bude stát za to!

                       

Čekají nás například jízdy v rámci Demo Trucku, které probíhají po oba dva dny je možné si na vlastní kůži zdarma vyzkoušet motocykly Harley-Davidson. Největší lahůdkou pro všechny jezdce je pak tradiční spanilá jízda, za kterou do Prahy rovněž většina z nich míří. Ta letos startuje v sobotu 2. září v 10:00, kdy od Výstaviště v Holešovicích zamíří do historického centra metropole a poté zpět do Holešovic. Letos poprvé v jejím čele budou moci jet i majitelé historických motocyklů všech značek, motocyklových staveb a přestaveb i jezdci v nejrůznějších maskách.

         

A pozor! Opravdovou zábavou pak pro jezdce budou Bikerské hry, které jsou letos poprvé týmové. Tříčlenné týmy o složení jezdec – mechanik – silák proti sobě stanou v jednotlivých disciplínách jako je jízda pomalosti pro jezdce, výměna pneumatiky pro mechaniky a speciální úkol prověřující fyzickou zdatnost pro siláky.

 

Po oba dva dny tak budou mít jezdci možnost nechat si změřit alkohol v krvi, a to jak přímo na stánku Killer Drinks, tak prostřednictvím hostesek při řazení právě na spanilou jízdu i před jednotlivými vyjížďkami v rámci Demo Trucku H-D.