Prague Harley Days 2017. Mejdan pro jezdce všech značek! – foto + video

Neustále dokola opakovat, jak skvělý program pořadatelé Prague Harley Days připravili, by bylo už jako nosit dříví do lesa. Letos sice neudělali ideální dohodu s počasím, ale koho by to zaskočilo. Motorkáře určitě ne.  Mám takový pocit, že i tady platí, dobrého po málu. A počasí to jen podtrhuje.

Pokud jste ještě neviděli program, pak jen maličkaté doporučení. Návštěvníci si mohou užít například Galavečer thajského boxu, v sobotu je programu spanilá jízda 1 500 motocyklů centrem Prahy v čele s maskami, historickými stroji a stavbami. Po oba dva dny je k vidění kaskadérská show, jak v provedení držitele Guinnessova světového rekordu, tak smíšeného páru z Lotyšska, jízdy na motocyklech H-D zdarma, bikerské hry, family zóna se zábavou pro nejmenší návštěvníky, která je nejrozsáhlejší a nejpestřejší za celé 4 roky akce a samozřejmě koncerty a další zábava. A letošní hosté? Třeba pravnučka zakladatele Karen Davidson nebo mistr customizací motocyklů Peter Penzenstadler.

 A zcela jedinečně, poprvé za celou historii akce, si jeden návštěvník odveze Harley-Davidson Street Bob na rok zdarma.

Já jsem tam už byl a tak můžu nabídnout i pár fotek z doby, kdy program byl ještě “ v plenkách“.

Ještě sedíte doma?

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“299″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

 

A jak to vypadalo při spanilé jízdě? Podívejte se na záběry z Václavského náměstí s z Resslovy ulice.