PRAGUE HARLEY DAYS 2014 – foto + video

Prague Harley Days 2014. Kdo tam nebyl, nepochopí. Takové zážitky se nezapomínají. Velká poklona těm, kteří tuto akci vymysleli a uznání těm, kteří ji zorganizovali.

„Prague Harley Days 2014 – ojedinělá akce, první svého druhu, v České republice nevídaná,“ hlásali pořadatelé do světa před zahájením. Dnes se mi zdá, že se jen nevychloubali. Akce si zaslouží opakování a přání vytvořit tradiční každoroční mejdan – sraz – setkání – zábavu.

Nádherné motorky doplněné doprovodným programem vytvořily skvělou atmosféru. V holešovicích se člověk nemohl nudit. Výstava motocyklů, jízda zručnosti s Mírou Lisým, vyjížďka městem na harlejích, pár minut na Ducati, svezení s Vespou, projížďka v supersportu? Nebo s dětmi do family zóny za Mattelem? Či si snad raději dát svou mašinu umýt případně odstavit do servisu? A proč si jen tak nesednout u některého ze stánků na pivko, kávičku či něco do žaludku a poslouchat muziku? Určitě jste si museli odnést suvenýr, kterých se všude dalo koupit, ale i dostat fakt hodně. Co dřív a co potom?

Po náročném venkovním „maratónu“ se přímo nabízel program v pravém křídle. Muay Thai s elitními thai boxery, MISS PRAGUE HARLEY DAYS, POLE DANCE, módní přehlídka, Arakain, Tublatanca a další a další. A pořád kolem dokola všude samé skvostné motorky. A k tomu ještě tři úplně nové, u nás dosud neprodávané mašinky. Už jste viděli tu 750?

Stovky nablýskaných krásek se v sobotu dopoledne seřadily u výjezdu z výstaviště. Pokaždé, když najížděl další stroj, bublající motor potěšil ucho všech přihlížejících. A přibývaly a přibývaly. Mezi mašinami pobíhali lidé a hledali to, co považovali za nejlepší. Nikdo nemohl být zklamaný. Padla jedenáctá hodina , katolický farář Zbigniew Czendlik jezdcům požehnal. A pak to přišlo. Stovky motorů se „rozpovídaly“. NEZAPOMENUTELNÉ! SKVOSTNÉ! FASCINUJÍCÍ!

Nic adrenalinovějšího už na Prague Harley Days nebude. Jezdci se zase vrátí a pak je možné si konkrétní vyhlédnuté motorky pořádně prohlédnout. Mezitím ( ale i potom ) bylo možné se nechat vtáhnout do „života největšího motomejdanu“.

Děkujeme!