Prague Harley Days 2014: 29. – 30. srpna 2014

Harley-Davidson spojí všechny motorkářské nadšence na dvoudenní oslavě Prague Harley Days 2014. A nepůjde jen o motorkářský sraz, na kterém se sejdou originály i světové stavby legendární značky. Již 29. – 30. srpna 2014 se na pražském Výstavišti Holešovice nechystá nic menšího než hudební vystoupení předních českých kapel, gala večer thajského boxu, soutěže nejen pro dospělé a unikátní chill-out zóna plná zástupců předních pražských barů – prostě akce ve stylu bezstarostné jízdy.

prague-harley-days-mejdan

Spolupořadatelem akce je Harley Owners Group (HOG), celosvětový klub majitelů motocyklů H-D s více než milionem členů. Ten každoročně pořádá několik evropských srazů a letos poprvé s místním zastoupením H-D organizuje event v Praze. Prague Harley Days 2014 bude zastávkou v cestě na European Bike Week v rakouském Faak am See, kde se loni sjelo více než sto tisíc motocyklů.

Návštěvníci si budou moci užít kapely jako Arakain nebo Tublatanka, kaskadérskou show, volbu Miss, ale i program pro celou rodinu včetně služeb dětského koutku. Na motorkáře čeká společný servis, organizované výlety, ukázky jízdy obratnosti s Mírou Lisým, nebo slavnostní vyjížďka Prahou. Prague Harley Days 2014 jednoduše nabídnou všem jezdcům bez rozdílů značek alespoň malou ochutnávku toho, čemu se říká „žít ve stylu HARLEY-DAVIDSON“.

miss-prague-harley-days-2014