PragoVespa 2019: sraz skútrů Vespa již tento víkend v Praze

Jste fanoušky italského životního stylu v jedné stopě? Pak nesmíte chybět na letošní akci PragoVespa 2019, kterou pořádá Vespa Club Praha. Největší sraz skútrů v České republice se uskuteční od pátku 21. do neděle 23. června 2019 v pražském Campu Džbán. Tradiční mezinárodní sraz v Praze, jehož partnerem je český dovozce skútrů Vespa společnost Faber Moto s.r.o., navazuje na největší mezinárodní akci Vespa World Days, která se konala nedávno u Balatonu. Hlavními hvězdami pražského setkání budou nové modely Vespa GTS 300 SuperTech a Elettrica, které budou připraveny k testovacím jízdám v pátek a sobotu a samozřejmě spanilá jízda Prahou: letos startuje v sobotu už dopoledne v 10:00.

Do Prahy se o tomto víkendu sjedou stovky skútrů Vespa od historických až po nejnovější modely! PragoVespa 2019 je již devátým ročníkem největšího srazu majitelů a příznivců italských skútrů Vespa v České republice. Dějištěm tradičního setkání s bohatým doprovodným programem, jehož pořadatelem je Vespa Club Praha, bude i v letošním roce areál Camp Džbán v Praze – jen termín konání se posunul na červen.

Obrazem: Na tři stovky skútrů dorazilo na sraz PragoVespa v Praze

Symbolické rojení Vesp tak začne již v pátek 21. června 2019 od 14 hodin registrací účastníků, kteří se mohou těšit na nabitý program, skvělou atmosféru s jižanskou vřelostí a otevřeností a lahodné italské jídlo a pití. Hned v pátek mohou zájemci po skupinkách podnikat první noční vyjížďky Prahou. Poté bude následovat party v doprovodu stylové hudby od DJ.

Mohlo by vás zajímat:  Světové dny Guzzi a Mezinárodní motocyklová Rally Città della Moto Guzzi se vrací do Mandella del Lario

V sobotu dopoledne sraz vyvrcholí spanilou jízdou historickým centrem Prahy, která letos proti minulým ročníkům odstartuje již v 10 hodin dopoledne a zúčastní se jí více než 300 jezdců. Početnou účast očekávají organizátoři srazu i v letošním roce. Trasa povede ze Džbánu přes centrum Prahy také na místa, která nejsou běžně motorovými vozidly přístupná. Vespa je synonymem vytříbeného stylu, a tak bude především pro dámy na Vespách, ale nejen pro ně, připravena ve spolupráci s Elegantním Českem možnost profesionálního líčení, účesu a focení v historickém stylu.

Zábavu po oba večery bude zpříjemňovat hudební doprovod. Sobotní program, okořeněný zábavnými soutěžemi a losováním o hodnotné ceny, završí živé vystoupení kapely Professor, která zahraje největší hity 60. a 70. let. V kempu Džbán nebudou chybět ani stánky partnerů a sponzorů srazu PragoVespa 2019.

Například český dovozce legendárních skútrů Vespa, které jsou nejen dopravním prostředkem, ale i dokonalým ztělesněním vytříbeného životního stylu, nabídne účastníkům srazu PragoVespa 2019 testovací jízdy s aktuálními modely, jimž vévodí atraktivní novinky v podobě nejvýkonnější Vespy všech dob, GTS 300 SuperTech, a elektricky poháněného modelu Elettrica s nulovými emisemi a mimořádně tichým provozem.

TIP: Podívejte se na nový inzertní server ProdejVeterán.cz a přidejte i svůj veterán na prodej!

Do konce měsíce června je stále možnost využít Vespa Days 2019 – Při pořízení skútru Vespa tak k modelům kubatury 125 cm³ zákazník dostane poukaz na 4000 Kč, při koupi silnějších 300 cm³ typů Vespa pak voucher na 8000 Kč. Ten může uplatnit při nákupu originálního příslušenství, doplňků nebo bohaté nabídky módních věcí s logem Vespa. Tak neváhejte, ke stylovému skútru Vespa patří i stylové doplňky!