Pozvánka: Karlštejn OPEN AIR aneb motorkáři děti nežerou

Jak jsem vás již informoval na našem facebookovém profilu, bike-mania.cz je hlavním partnerem akce pořádané v kempu Karlštejn, která se uskuteční v sobotu 21. června 2014 od 15:00 hodin.

Připravovaná akce by měla pomoci s dokončením nové motokavárny na Karlštejně, Café Pátá sezóna, která by se měla otevřít letos v létě. Společně s majitelem kavárny jsme připravili program nejen pro dospělé, jak tomu na většině motorkářských srazů bývá, ale i pro děti. Pojali jsme tuto akci netradičním způsobem.

Celou akcí bude provázet dvojice moderátorů Petr Drnovský a Magdalena Chládková. Těšit se můžete nejen na tři kapely, ale i na bohatý doprovodný program. Za zmínku rozhodně stojí jízda v legendárním veteránu IMZ M72 nebo povoz na řece. Dále se můžete těšit na kurz bezpečné jízdy, míčové hry a mnoho dalšího.

Občerstvení bude zajištěno v místním stánku za lidové ceny. Parkování je zajištěno dostatečným počtem míst pro auta i motorky přímo v kempu. Ve večerních hodinách bude odstartována afterpárty přímo v motokavárně Café Pátá sezóna.

Třešničkou na dortu je vstupné na tuto akci, které je dobrovolné. Věříme, že tato událost osloví nejen motorkáře, ale i širokou veřejnost. Za naši redakci bych vás tedy touto formou rád pozval. Budeme se těšit i na Vaši účast.

KARL