Pořádná motorkářská žádost o ruku uprostřed dálnice – video

Tak já vám nevím, co je to poslední dobou za móresy vyjet si s partou (v tomhle případě trochu větší partou) kamarádů na výlet a během cesty zablokovat silnici nebo dálnici a dělat blbosti. Před pár dny jsme vám ukazovali partu lidí, kteří se rozhodli pro řádné zahřátí gum uprostřed dálnice, ale tentokrát je to opravdu početná skupinka motorkářů. I když se motorkami příliš (nebo vlastně vůbec) nezabýváme, v případě této události uděláme výjimku – jejich motory také přece spalují benzín.

Parta těch motorkářů z ničeho nic zastavila na dálnici, shlukli se k sobě a pořádně potrápili své stroje jak vyráběním donutů, tak klasickým pálením gum a vytáčením motoru pokud možno do omezovače.

Že postrádáte důvod téhle akce? Je prostý. Jeden z motorkářů totiž chtěl svou vyvolenou netradičně požádat o ruku. A co je víc netradičního než podobná akce?! Navíc, protože jsou oba nastávající manželé fandové motorek, co jiného použít jako podkres a zároveň doprovod pro žádost o ruku než neskutečné množství řvoucích strojů. 🙂 Pro všechny zúčastněné celá akce dopadla dobře, žádné pokuty ani policejní manévry, takže budoucím novomanželům můžeme popřát vše nejlepší. 🙂

Jen mě napadlo, co by se stalo, kdyby to jedno jediné auto neubrzdilo a do chumlu motorkářů vjelo… Možná je to nepravděpodobné a já moc koukám na Kobru 11, ale i tak mi z toho přeběhl mráz po zádech.

-AR-