Plzeň zažila již 7. ročník Sportster Challenge.

Již 7. ročník akce s názvem Sportster Challenge tentokrát připadl na sobotu 7. října. V místním dealerství Harley-Davidson probíhala registrace, startovné bylo zdarma, jezdci a jezdkyně na motocyklech Harley-Davidson a mnozí další dokončovali přípravy k jízdě a vzhledem k teplotě vzduchu 8° C konzumovali teplé nápoje.

Účastníci Sportster Challenge absolvují stanovený okruh v běžném silničním provozu, měřící 88,3 km, kdy start i cíl je právě v Harley-Davidson Plzeň. Při absolvování 3 kompletních okruhů získává jezdec čestné uznání a pamětní odznak, při absolvování všech 6 okruhů pak speciální certifikát a účast v „Tombole vítězů“.

Další ročník tradiční sportovně společenské akce oslavující závěr motocyklové sezóny přivítal na startu rekordních 60 startujících, kteří dohromady urazili na svých strojích více než 25 000 km – tedy vzdálenost z Plzně do Milwaukee, rodiště Harley-Davidson, a zpět!

Poměrně příznivé počasí s minimem srážek bylo dokreslením příjemné a pohodové atmosféry celého letošního ročníku. Ti, kteří neměli touhu ujet přes 500 km na svém stroji si kromě občerstvení, setkání se starými i novými přáteli a srovnávání individuálních úprav nejrůznějších jednostopých strojů užívali rovněž bezplatné zkušební jízdy na motocyklech Harley-Davidson modelového roku 2018, ať už řady Street, Sportster nebo zejména revolučních, motorem Milwaukee-Eight o obsahu 1750 ccm osazených, motocyklů Harley-Davidson Softail Fat Bob a Fat Boy.

V rámci závěrečného ceremoniálu Sportster Challenge 2017 v 17 hodin se tedy představilo a zasloužené ovace si užilo všech 25 šampionů a šampionek, kteří „to dali celé

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“309″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]