Peugeot nejsou jen auta. Na Motosalonu v Brně představí Peugeot Scooters svoje novinky.

Peugeot Scooters míří na brněnský Motosalon s vylepšenou stopětadvacítkou Speedfight 4, novinkou Belville 125i i vlajkovou lodí Peugeotu.

„Nová řada skútru Speedfight už nyní budí velký zájem zákazníků. Je to sportovní skútr, který se velmi povedl a dnešní náročné generaci nabízí spoustu vychytávek,“ říká Robin Hošek brand manager společnosti Scooters a.s. Speedfight 4 125 navazuje na úspěšnou řadu Speedfight 3. Má nový vodou chlazený motor, vylepšené jízdní vlastnosti, LED svícení, nabíjení mobilních telefonů přes USB nebo držák na mobil či navigaci.

Absolutní novinkou z továrny Peugeot Scooters bude model Belville 125i, který uspokojí i potřeby jezdců na delší vzdálenosti než jen popojíždění po městě. Výrazným prvkem jsou velká 16palcová kola. „Skútr je stabilní, dobře ovladatelný a velmi pohodlný,“ doplňuje Hošek ze Scooters. Belville 125i bude k dispozici ve třech variantách, kromě klasické i v luxusnější Allure a sportovní RS verzi.

Výhradní dovozce pro Českou i Slovenskou republiku vystaví na Motosalonu 8 modelů. Mezi nimi i tříkolku Metropolis 400i RX-R, který disponuje velmi vyspělými technologiemi převzatými od aut (např. kontrola trakce, senzory tlaku v pneumatikách, LED osvětlení). Tříkolky v této kategorii je možné i přes vyšší obsah motoru řídit s řidičským oprávněním skupiny B. Všechny skútry Peugeot přešly na normu Euro 4, čímž zvýšily svoji kvalitu. Peugeot skútry zákazníci dlouhodobě hodnotí jako velmi povedené v porovnání cena a výkon.

Mohlo by vás zajímat:  Milovníci motorek si v Ostravě prohlédnou historické skvosty v interaktivní expozici

Importér přiveze skútry Peugeot i na slovenský veletrh Motocykel 2018 ve dnech 15. – 18. března 2018 do Bratislavy.