Peugeot na autosalonu v Ženevě představí nový skútr Metropolis Emerald Crystal

Peugeot Metropolis Emerald Crystal
Peugeot Metropolis Emerald Crystal

Společnost Peugeot Scooters představí na autosalonu v Ženevě 2018, který se bude konat od 6. do 18. března 2018, tříkolový skútr Peugeot Metropolis Allure v odstínu Emerald Crystal. Tato elegantní modrá barva byla převzata od SUV Peugeot 2008 a 5008.

Skútr, který je v prodeji od ledna 2017, je vybaven technologiemi vzešlými z technologií automobilů, jako je systém hands-free brzdění, systém řízení tlaku v pneumatikách a brzdovým systémem ABS. Jde o jediný tříkolový skútr, který se kompletně vyrábí ve Francii, v továrně v Mandeure v regionu Franche-Comté.

Společnost Peugeot Scooters slaví letos 120 let své existence, během níž vždy prokazovala odvahu a průkopnictví v oblasti technologických inovací. Jde o nejstarší značku motorizovaných jednostopých vozidel na světě. Mezi její legendární modely patří Peugeot 103 nebo první model skútru S55, současně se věnuje vývoji mobility budoucnosti, o čemž svědčí Peugeot 2.0, první elektrický skútr s mobilním připojením, který byl představen 20 let po prvním elektrickém skútru Peugeot Scoot’elec.