OGK KABUTO přichází s celoobličejovou helmou SHUMA a novým konceptem chlazení

Minulý rok zcela změnil společnost OGK KABUTO. S vědomím vyvíjejících se potřeb a potřeb současných jezdců, OGK KABUTO, japonská značka uvedla na trh jeden z korunovačních klenotů své modelové řady 2021: SHUMA.

SHUMA je celoobličejová helma ideální pro profesionální jezdce i začátečníky, která na trhu zcela vyniká díky vlastnostem navrženým Kabutem. První implementovanou inovací je Ultra Cooling System. Tato technologie plynule odvádí vnější vzduch uvnitř skořepiny vyvinutými ventilačními otvory, zvyšuje zážitek z jízdy a snižuje riziko zamlžení. Kromě toho OGK KABUTO zavádí nové interiéry HEXA-PAD, aby ještě více ucítil pocit chladu, jaký dosud nikdo nepocítil.

Kvalita SHUMA je potvrzena vědou: během mnoha experimentů v aerodynamickém tunelu shromáždilo Kabuto neuvěřitelná data, která po pouhých 30 sekundách jízdy prokázala příjemný pocit chladu. Mezi další důležité vlastnosti patří Wake Stabilizer, patentovaná technologie vyvinutá společností OGK KABUTO, která výrazně snižuje zatížení krku jezdce.

Mohlo by vás zajímat:  Vývoj pokročilého systému stabilizace motocyklu (AMSAS)

SHUMA  je bezpečná a kvalitní při zachování stylového vzhledu. Tato celoobličejová helma s kompaktním a módním designem kromě špičkového výkonu a chladu zaručuje vysoký standard pohodlí díky Pinlock lens®, odnímatelným vnitřkům vyrobeným z inovativního materiálu COOLMAX.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*