OGK KABUTO představuje lehkou, pohodlnou a vysoce specifickou systémovou helmu nové generace RYUKI

Kabuto, značka se sídlem v Osace, rozšiřující se o cyklistické helmy a motocyklové helmy, chce otevřít zcela nový svět pomocí helmy Chin Open System RYUKI. Systém Chin Open umožňuje otevřít část krytu brady ovládáním páčky zámku ve spodní spodní části krytu brady; lze jej tedy otevírat a zavírat, aby poskytoval klid a klid při jízdě, a stejnou funkci jako otevřená tvář při zastavení.

Interiér se vyznačuje plně odnímatelnými a omyvatelnými podložkami vyrobenými ze speciálního materiálu COOLMAX®, které jsou schopny splňovat nejvyšší standardy, pokud jde o pohodlí a praktičnost. RYUKI je opět vybavena výsuvným vnitřním stínítkem CM-2, které lze použít jako náhražku slunečních brýlí ke snížení oslnění efektem kouřových čoček ráno a večer při silných odrazech a během dne, kdy je sluneční světlo obzvláště oslepující. Ve srovnání s jinými modely řady Kabuto je RYUKI velmi praktický a lehký díky revizi rozvržení a procesu dekorace.
Díky většímu chrániči dechu také zlepšuje účinnost ventilace a snižuje oslnění v zorném poli. Vložka Pinlock® 100% MAX VISION také zabraňuje zamlžování štítu a zajišťuje viditelnost pro jezdce.

Mezi hlavní funkce, které dávají všestrannost, nelze zapomenout zmínit integrovaný design Wake Stabilizer [PAT. Č. 4311691]: ​​technologie vyvinutá společností Kabuto, která řídí proudění vzduchu kolem helmy a snižuje tlak na krk jezdce; společně s Wind Shutter N. 6 přináší více pohybů tekutin při vyšší rychlosti.
Na obou stranách je uspořádán připojovací prostor pro kameru/interkom spolu s připojovací trasou pro jeho kabely.
Certifikovaný bezpečnostní standard ECE2205, RYUKI je dodáván se dvěma skořepinami a pěti velikostmi.

Mohlo by vás zajímat:  Prague Harley Days 2022 připomene svých 10 BEST OF