Od lyží ke dvěma kolům. Marcel Hisrscher pojede závod ROMANIACS na Husqvarna TE 300i

Nedávno jmenovaný ambasador Husqvarna Motorcycles a bývalý mistr světa ve slalomu a obřím slalomu Marcel Hirscher se pokusí napodobit svá vítězství, tentokrát ale na dvou kolech. Hirscher ve dnech 27. – 31. Července pojede na Husqvarně TE 300i v náročné Romaniacs Hard Enduro Rallye.

Pořadatelé označili tuto událost za „Vertical Madness Reloaded“, která se zmiňuje o strmém a náročném terénu, kterému čelí soutěžící během jednoho dne kvalifikace a čtyřdenních závodů v rumunském Sibiu a jeho okolí.

Vícenásobný vítěz endura Graham Jarvis zvítězil na akci celkem šestkrát a získal nejvyšší ocenění v Romaniacs na TE 300i v letech 2016 a 2017. Hirscher si vybral TE 300i pro svůj start v závodě takového věhlasu , který získal Romaniac, jistý si tím, že má nejlepší vybavení pro naplnění své nové výzvy.

TE 300i je vlajková loď se dvěma zdvihy v řadě enduro značky a nabízí úžasnou sílu a výkon v lehkém a hbitém provedení, díky čemuž je ovladatelný a vysoce konkurenceschopný. Kombinací efektivity s výkonem si TE 300i snadno poradí s Romaniacem.

Enduro testuje jezdce i stroje na hranici vytrvalosti a dovedností v rozmanitém terénu – perfektní testovací půda pro motocykly Husqvarna. Marcel Hirscher a jeho TE 300i jsou připraveni čelit nové výzvě.

Foto:Husqvarna Motorcycles Zdroj:Husqvarna Motorcycles