Obrazem: výstava Motocykl 2017 v pražských Holešovicích je hlavně o úpravách a historii

První březnový víkend je Praha nejen matkou měst, ale i hostitelkou motorek. Můžeme se opájet novinkami, slzet nad historickými skvosty, obdivovat jedinečné customy nebo jen tak potěšit oko krásnými stroji . Nevím, zda je to náhoda, řízení osudu či schválnost, ale v jeden víkend dvě skvostné akce. O té v Letňanech jsme už psali na jiném místě. Holešovická výstava je ale úplně jiná. Součástí je také 13. ročník soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb BOHEMIAN CUSTOM BIKE a pokračování se dočkal i AIRBRUSH ART FESTIVAL.

V Holešovicích abyste sériovou motorku hledali lupou. Většina vystavovaných mašin jsou unikátní kousky, vyšperkované šikovnýma rukama jejich tvůrců. Každého však zaujme expozice Jawy s novými přírůstky pro tento rok.

A tak každý, kdo má rád nekonformní věci, netradiční pojetí a krásu individuality, opusť pohodlí domova a zajdi se „pomazlit s uměním a krásou“. Motocykl 2017 stejně jako Motosalon 2017 končí v neděli.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“252″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]