Nový Triumph Bonneville Bobber. To chce vidět! + video

Nádherný moderní klasik Triumph Bonneville Bobber 2017 dorazil i k nám. Zajít se na něj mrknout můžete třeba na prodejnu Triumph Praha.

Bobbery byly vždycky o nízké váze a velké síle, takže Triumph zapracoval na vylepšení přenosu výkonu. Jeho motor o objemu 1200 ccm získal úpravy v elektronice a nově navržený duální airbox/filtr, aby produkoval vyšší točivý moment a výkon v nižších otáčkách, v porovnání s T120. Bonneville Bobber má větší rozvor než jeho příbuzný T120. To umožnilo jeho siluetu snížit na minimum. Před rovnými řídítky je jediný kulatý přístroj s retro bronzovým ciferníkem. V jeho spodní části je asi jediná úlitba moderní době, LCD displej, který zobrazuje zařazený rychlostní stupeň, stav paliva v nádrži, počet ujetých kilometrů nebo například zvolený režim odezvy plynu.  Geometrie nového rámu s delším rozvorem má jezdci nabídnout uvolněnější posez, a o to samé bude usilovat také stavitelné sedlo, které se dá posouvat nejen směrem nahoru a dolů, ale i vpřed nebo vzad. Standardně uváděná (a nejmenší) výška sedla je přitom 69 centimetrů, a v souvislosti se změnou jízdní pozice lze ladit také sklon jednoduchého budíku.
Triumph Bonneville Bobber byl navržen tak, aby si ho mohl každý upravit podle svého, takže existuje více než 150 dalších dílů příslušenství pro vyladění stylu, pohodlí a výkonu. Příkladem můžou být jiná řidítka, jiné tlumiče, výfuk Vance and Hines a další.

Půjdete se jen podívat nebo uvažujete o pořízení této zajímavé mašiny ?

https://youtu.be/JS2VZPYhHSY