Nový model KTM 350 EXC-F FACTORY EDITION, speciální model řady 2022 KTM EXC

Nový model KTM 350 EXC-F FACTORY EDITION, speciální model řady 2022 KTM EXC, obsahuje dlouhý seznam dílů inspirovaných závodem v kombinaci s technologií vzduchových vidlic WP XACT. Vzduchová vidlice přináší klíčové úspory hmotnosti spolu s rychlými a spolehlivými možnostmi nastavení díky snadno přístupným klikům a vzduchovému čerpadlu. Celkově vzato, dva klíčové faktory pro náročné a měnící se podmínky v soutěži Enduro. Kombinace kompaktního nejmodernějšího rámu a živých 28 kg motoru 350 ccm se vstřikováním paliva DOHC přináší nejlepší kompromis pro nespočet terénních podmínek. KTM 350 EXC-F FACTORY EDITION, od pomalé technické přesnosti lesních a skalnatých cest až po kilometry tratí těžkých na plyn, je tu, aby zvládl všechny výzvy a výzvy.

Některé z tvrdých zásahů závodění a jízdy lze odvrátit továrními koly a eloxovanými náboji KTM 350 EXC-F FACTORY EDITION, krycí lištou motoru a krytem předního brzdového kotouče. Mezi další upgrady odvozené ze závodu patří ventilátor chladiče a ochrana chladiče, přepínač voliče mapy a zadní řetězové kolo Supersprox Stealth, což vše přispívá ke zvýšení prémiového zážitku z edice 2022 KTM 350 EXC-F FACTORY EDITION.

Grafika Red Bull KTM Factory Racing je nejjasnějším a nejsnadnějším znakem toho, že 2022 KTM 350 EXC-F je pevně FACTORY EDITION, ale existují i ​​další detaily . Podívejte se na tovární modré sedadlo, oranžovou olejovou zátku, CNC obráběné oranžové trojité svorky a samozřejmě ten nádherný oranžový rám.

Mohlo by vás zajímat:  KTM 890 Duke GP se představuje pro modelový rok 2022

KTM 350 EXC -F FACTORY EDITION

Grafika inspirovaná závodem Red Bull KTM Factory Racing
Vzduchová vidlice WP XACT 48 mm
Tovární kola s eloxovanými náboji
CNC obráběné trojité svorky
Ventilátor chladiče
Chrániče chladiče
Kryt pod motor
Kryt předního brzdového kotouče
Zadní pevný disk
Přepínač výběru mapy
Zadní řetězové kolo Supersprox Stealth
Oranžová zátka oleje
Šedé úchopy ODI