Nový domov pro rodinu BMW Motorrad Motorsport v boxech WorldSBK

Rodina BMW Motorrad Motorsport se v boxech mistrovství světa superbiků FIM (WorldSBK) přestěhovala do svého nového domova. Markus Schramm, šéf BMW Motorrad, během pátého kola sezóny v Assenu (NL) v boxech oficiálně otevřel nové zázemí BMW Hospitality. To bude fungovat jako místo setkávání a hlavní bod pro týmy BMW, partnery, hosty a – jakmile to bude opět možné – i pro fanoušky. Nové BMW Hospitality bude pro BMW Motorrad Motorsport provozovat tovární tým BMW Shaun Muir Racing.

„Jsem opravdu hrdý na to, jak se náš projekt WorldSBK vyvíjí a jak se od našeho návratu rozrostl,“ řekl Schramm předtím, než přestřihl symbolickou pásku a oficiálně otevřel nové zázemí značky. „Je skvělé, že naše velká rodina BMW má nyní v paddocku nový domov: naše zbrusu nové BMW Hospitality. Zvláštní poděkování patří Shaunovi Muirovi a celému týmu SMR za to, že nám to umožnili. Nyní se těšíme na to, že v našem novém zázemí společně oslavíme několik skvělých okamžiků.“

Shaun Muir Racing je partnerem BMW Motorrad Motorsport v mistrovství světa superbiků WorldSBK od opětovného vstupu do tohoto šampionátu a tato spolupráce byla nyní prodloužena.

„Jsme rádi, že můžeme představit své nové hospitality,“ vysvětlil Shaun Muir. „Jde ruku v ruce s naší novou smlouvou s BMW Motorrad Motorsport a ukazuje naše investice do projektu a úroveň, které chceme dosáhnout v souladu s našimi očekáváními vítězství v šampionátu. Vážíme si zapojení našich VIP hostů a sponzorů a myslím, že tento přírůstek do našich aktiv koresponduje s úrovní, které chceme dosáhnout. Navíc je to skvělá příležitost pro fanoušky a partnery, aby se setkali a přišli do přímého kontaktu s týmem.“

Mohlo by vás zajímat:  Husqvarna Motorcycles Norden 901 konečně u prodejců

Nové BMW Motorrad WorldSBK Hospitality dříve patřilo týmu formule 1 a během několika měsíců pečlivých úprav bylo přepracováno tak, aby splňovalo jeho nové požadavky. Výsledkem je prestižní stavba s prostorem pro více než 100 hostů každý den. Dvoupodlažní budova zahrnuje tři jídelní prostory a hlavní prostor o rozloze 132 m2 v horním patře nabízí až 50 míst k sezení a salonek. Závodní události se budou odehrávat na dvou velkých 70palcových obrazovkách, které lze využít i pro aktivity Esports. Kromě bufetu s jídlem je v této části k dispozici kavárna a samoobslužný koutek s velkým výběrem nápojů. Horní část je propojena s velkou kuchyní v přízemí služebním výtahem. V přízemí o rozloze 72 m2 lze v závislosti na předpokládaném způsobu využití umístit nejméně 25 hostů a jedná se o multifunkční prostor, který může být showroomem pro motocykly nebo pro jeden automobil. Exteriér BMW Motorrad WorldSBK Hospitality zaujme typickými barvami BMW M Motorsport. Celek doplňuje sluneční terasa o rozloze 36 m2 s 30 místy k sezení, kde mohou hosté relaxovat pod dvěma širokými přístřešky. V moderní cateringové kuchyni, která je integrována do jednoho z kamionů, lze každý den připravit jídlo pro 100 hostů. Dokáže zajistit snídaně, obědy a večeře, stejně jako připravovat občerstvení po celý den pro hosty a týmy BMW.

Jakmile to situace ohledně koronaviru dovolí, SMR a BMW Motorrad Motorsport budou opět nabízet víkendové balíčky včetně přístupu do svého hospitality pro zájemce z řad hostů a fanoušků. Celé BMW Hospitality je možné rezervovat i pro externí akce.

Foto:BMW Motorrad Zdroj:BMW Motorrad