Novinky a zajímavosti od HARLEYů. Informace ze zahájení Prague Harley Days 2015

Při příležitosti zahájení 2.ročníku Prague Harley Days jsme měli možnost seznámit se s řadou zajímavostí a novinek.

Naprostým trhákem tohoto ročníku je česká premiéra projektu elektrického motocyklu H-D LiweWire. Krásný design a, světe div se – zajímavý zvuk. Žádný motor, který neslyšíte. Kdo u toho nebyl, asi neuvěří.

Co značka H-D chystá pro rok 2016? Dva nové modely Dark Custom, nejvýkonnější cruiserová řada v historii společnosti a široká škála doplňků a vylepšení v oblasti výkonu i stylu. Krátce řečeno – vyšší výkon a temnější styl.

Novým modelům z řady Dark Custom IRON 883 a Forty Eight nechybí moderní design a jen potvrzují vedoucí postavení značky v oblasti customů. Kované, lisované a opracovanédo své minimalistické dokonalosti.

Opravdovým zážitkem pak jistě budou i stroje z limitované série S – Fat Boy S a Softail Slim S. Těšit se po dvouleté přestávce můžete na Road Glide Ultra.

A ještě jedna šance! Harley–Davidson startuje další unikátní akci s názvem „King of all Test Rides“. Na jejím konci vítěz získá zájedz do USA, motocykl řady Dark Custom, jehož design si navrhne sám ve spolupráci s hlavním designérem H-D. Stačí si jen do 31.října 2015 rezervovat v dealerství H-D zkušební jízdy na některém z motocyklů řady Dark Custom a vítezství může být vaše, tedy cesta do USA a nádherná mašina H-D.

Takže cesta do USA zdarma a motorka. Ale taky výlet do Milwaukee, kde jsou H-D doma s návštěvou muzea Harley-Davidson a navíc výlet do Los Angeles s prohlídkou místní custom scény s průvodcem, lekce surfování, vstupenka na koncert. A to ještě není všechno. Harley-Davidson věnuje vlastní videokameru a nebude chybět ani oblečení z kolekce Black Label.

Už se objednáváte na testovací jízdu?