Nové zimní rukavice SPEEDS

Při nízkých teplotách jsou teplé rukavice pro motorkáře zcela nepostradatelným vybavením. Značka SPEEDS nyní nabízí dva nové páry zimních rukavic s příhodným označením  „ICE“ a „YETI“. Oba modely poskytují nejen podstatnou tepelnou ochranu, ale také velmi dobrý cit při řízení, jež je velmi důležitý, ať je počasí jakékoliv!

Speeds přináší svým zákazníkům hned dva typy nových zimních rukavic, jež doplňují stávající zimní rukavice Speeds SNOW. Všechny modely jsou velmi dobře izolované a samosebou nepromokavé, navíc při jízdě nabízí hodně pohybové volnosti. Zimní rukavice jsou vyrobené z odolného nylonu, povrch dlaně je zesílen syntetickou kůží a membrána Hipora poskytuje efektivní ochranu proti vodě a vlhku. Radost z jízdy i při nízkých teplotách je zaručena díky vynikající tepelné výplni Thinsulate 3M. Dlouhá manžeta je snadno nastavitelná pomocí stahovací šňůrky, aby ideálně pasovala pod rukáv bundy a teplo nemohlo unikat, praktický suchý zip nabízí perfektní fixaci zápěstí. Stříbrné a červené reflexní linky na vrchní straně rukavic zvyšují viditelnost a tudíž i bezpečnost jezdce v zimním období, kdy se denní doba výrazně zkracuje. Nové rukavice Speeds ICE mají univerzální střih a jsou vhodné jak pro muže tak i pro ženy. Tento model je již nyní na trhu za cenu 1025 Kč.

Handschuh_SPEEDS_ICE

Když je opravdu velká zima, přichází čas pro nové tříprsté rukavice Speeds YETI. Tento tříprstý model nabízí veškeré přednosti palčáků: větší vzduchový polštář, který zadrží jěště více tepla, jednodušší ovládání brzdových páček pomocí dvou prstů v jednom, či dostatek pohybové volnosti. Také tyto rukavice jsou vybavené odolným nylonem, tepelnou výplní Thinsulate 3M a osvědčenou membránou Hipora. Na vnitřní, dlaňové straně a u pásku na zápěstí je použita jemná, vysoce kvalitní hovězí kůže. Dlouhé manžety se opět perfektně hodí pod rukáv bundy a pohodlně se zapnou zipem. Nové rukavice Speeds YETI se prodávají za 975 Kč u všech prodejců příslušenství Speeds a dealerů KYMCO. Celá kolekce zimních rukavic je nabízena v devíti velikostech od XXS až po 4XL! Další informace obdržíte na stránkách www.speeds.eu

Mohlo by vás zajímat:  Už za 100 dní se v Budapešti budou konat oslavy 120 let Harley-Davidson

Handschuh_SPEEDS_YETI

Tisková zpráva/-JK-