Nové speciální edice a nové barevné provedení modelu X-ADV pro rok 2024; nové barvy pro model Forza 750

24YM FORZA750

Dva z nejoblíbenějších evropských modelů značky Honda – X-ADV a Forza 750 – vstupují do modelového roku 2024 v atraktivních nových barevných provedeních.

Hlavním lákadlem řady X-ADV pro rok 2024 jsou dvě nové speciální edice. Tyto speciální edice, které budou dostupné v celé Evropě, jsou dostupné v šedé metalíze Iridium Grey Metallic a v červené Grand Prix Red a vyznačují se výrazným velkým grafickým logem.

Model X-ADV – od svého představení průlomového „jednostopého SUV“ v roce 2016 prodala značka Honda v celé Evropě téměř 60 000 kusů.

Model X-ADV bude i nadále dostupný v matné černé metalíze Matt Ballistic Black Metallic, kterou doplní zcela nové modré provedení Puco Blue, přičemž obě tyto verze budou opatřeny černými grafitovými prvky.

Forza 750, jakožto nejvyšší model prestižní rodiny Forza, přichází s příslibem vzrušující jízdy a maximálního komfortu zabaleného do high-tech stylu. Model Forza 750, jenž díky svému elegantnímu vzhledu, sportovním výkonům a vynikající variabilitě získal prestižní ocenění Red Dot Award za mimořádný design, vstupuje do modelového roku 2024 s novou speciální verzí v černé matné metalíze Matt Ballistic Black Metallic. Kromě stylových zlatých kol a zlatého loga Forza je model opatřen černými kryty motoru, deskou pro upevnění kyvné vidlice, chráničem olejové vany, podlahovými lištami a kyvnou vidlicí, jež dotváří jeho cílevědomý vzhled.

Forza 750 bude dále k dispozici ve zcela nové červené verzi Candy Chromosphere Red, která stejně jako z loňska známé provedení s šedou metalízou Iridium Gray Metallic disponuje doplňky v černé barvě Graphite Black. K dispozici zůstává také nadčasové matně modré metalické provedení Mat Jeans Blue Metallic.

Mohlo by vás zajímat:  BMW R 1300 GS je Motocyklem roku 2024 v České republice