Nové motocykly Harley-Davidson řady Softail. Zkušební jízdy zdarma! + video

Zcela nové motocykly Harley-Davidson řady Softail, které značka představila koncem minulého měsíce se poprvé objeví v ČR! Všem jezdcům budou k dispozici v rámci akce Harley-Davidson Open House 2017, kdy si je zájemci mohou přímo vyzkoušet, poznat jejich osobitý styl i jedinečné jízdní vlastnosti. Open House 2017 se koná již v pátek a sobotu 22. a 23. září u většiny oficiálních dealerství značky po celé ČR.

Během dvou dní tak budou moci jezdci poznat nejen zbrusu nové motocykly řady Softail modelového roku 2018, ale i další novinky nadcházející sezóny, ve které Harley-Davidson oslaví své 115. výročí. Stačí navštívit některé z dealerství značky v Praze, Plzni, Brně, Hradci Králové a Ostravě – zde již 15. a 16. září – a prožít víkend ve znamení svobody, vášně, burácení motorů i vůně benzínu. K dispozici samozřejmě budou i další novinky modelového roku 2018, včetně výročních strojů, stejně jako aktuální řada motocyklů Harley-Davidson.

 

Stačí pouhé dva doklady – řidičský průkaz odpovídající skupiny a samozřejmě občanský průkaz – a zkušební jízda může začít! Další bližší informace a podmínky se zájemci dozví v jednotlivých dealerstvích značky. V každém dealerství bude zároveň k dispozici i odborný tým, který dokáže poradit s výběrem vhodného motocyklu, představí jednotlivé stroje a zodpoví jakékoli dotazy, od údržby strojů, přes možnosti customizace až po technické specifikace nebo otázky týkající se náhradních dílů, vhodné výbavy, doplňků nebo kolekce oblečení MotorClothes.

https://youtu.be/9g6sC9eRl-o