Nová Moto Guzzi V7 Stone Special Edition se představuje

Moto Guzzi V7, motocykl s odvážným a autentickým charakterem vždy vynikal svým přístupem k možnostem úprav a stal se základem nespočetných interpretací. Necelé dva roky od jara 2021, kdy byla uvedena na trh nejnovější generace V7, která zažívá obrovský prodejní úspěch, se na GMG – Světových dnech Moto Guzzi – představila nováMoto Guzzi V7 Stone Special Edition.

Rozhodná a dynamická Moto Guzzi V7 Stone Special Edition se zbavila matných odstínů, typických pro verzi Stone, nejmodernější z rodiny V7, a místo nich nabízí speciální barevné provedení Shining Black, vylepšené na nádrži grafikou a červenými detaily, které připomínají stylové prvky nejsportovnějších modelů značky s logem orla. Sportovní vzhled podtrhují také červeně lakované tlumiče a kontrastní červené prošívání sedla, specifické pro tento jedinečný model. Štítek na držáku řídítek označuje, že se jedná o speciální edici.

Mohlo by vás zajímat:  Unikátní česká přestavba BMW 1.8 CSL Art Bike na BMW Motorrad Days v Berlíně

Nová verze Stone Special Edition se odlišuje také zrcátky v koncích řídítek, která jí dodávají ještě dynamičtější profil, a víčkem palivové nádrže z černého eloxovaného hliníku. Stranou nezůstal ani samotný dvouválec Moto Guzzi 850, který dostal ventilová víka ve zbrusu nové grafitové barvě a kryt vstřikování z černého eloxovaného hliníku.

„Svalnatější“ vzhled podtrhuje výfukový systém Arrow s koncovkami Moto Guzzi, díky kterému Moto Guzzi V7 Stone Special Edition získává na síle, a to jak maximálním výkonu, který se vyšplhá ze 48 na 49 kW (66,5 koní) při 6700 ot./min, tak maximálním točivém momentu, který naroste ze 73 na 75 Nm při 4900 ot./min. Výfuky Arrow, kterými je speciální edice vybavena, budou k dispozici jako příslušenství pro všechny motocykly Moto Guzzi V7.