Nepřehlédněte! Start sezony 2017 s BMW Motorrad.

Pro oslavu příchodu nové motocyklové sezony přivítá BMW Motorrad motorkáře ve svých prodejnách, aby poznali všechny novinky. Z tohoto důvodu vytvořili speciální stránku, na níž získáte informace, nebo si můžete domluvit testovací jízdu u svého vybraného nebo nejbližšího dealera BMW Motorrad.

V roce 2017 BMW Motorrad uvedlo na trh několik nových motocyklů, stejně jako nové položky výbavy motorkáře, z nichž většina již dorazila k dealerům.

Řada motocyklů Heritage se rozšířila o model R nineT Pure, který je skvělým základem pro různé individualizace, zmínit musíme také R nineT Racer s duchem a pocitem z jízdy jako se sportovním motocyklem 70. let. Nejoblíbenější motocykl kategorie Adventure – BMW R 1200 GS – je nyní k dispozici ve dvou speciálních edicích. Rallye je určena pro jezdce s terénními ambicemi, Exclusive se zaměřuje na elegantní vzhled a komfortní cestování.

Zásluhou řazení Shifter Pro a zpětného chodu je nové K 1600 GT připraveno svým jezdcům poskytnout ještě více komfortu při sportovním cestování. Také řada čtyřválcových motocyklů byla zdokonalena. Kromě nového designu a zvýšení výkonu vykazuje nové S 1000 R rovněž snížení hmotnosti o 2 kg zásluhou standardně dodávaného HP titanového tlumiče výfuku. S 1000 XR má výkon zvýšený o 5 k a o 10 kg zvětšenou užitečnou hmotnost. I přes plnění emisní normy EU4 zůstal výkon motocyklu S 1000 RR na úrovni 199 k.

Výbava pro motorkáře od BMW Motorrad přichází s rozšířenou nabídkou kolekce Enduro, a to v podobě nového obleku EnduroGuard, stejně jako s další úrovní bezpečnosti zásluhou nové technologie Street Air, kombinující vestu s airbagem a bundu, které jsou nezávislé na motocyklu, a lze je proto použít na jakémkoliv motocyklu.