Nechcete motorku? Pořiďte si sportovní skútr!

kentoya skutr

Jak vyřešit dilema, když z nějakého důvodu odmítáte klasickou motorku, ale přesto preferujete jednostopý dopravní prostředek před automobilem? Můžete si pořídit kolo… anebo do ulic vyrazit stylově na skútru. Již od roku 2013 si vystačíte s řidičákem pro skupinu B – ten držitele opravňuje k řízení strojů s motorem o obsahu 125 ccm a automatickou převodovkou.

Několik pádných důvodů pro pořízení skútru

Skútry u nás sice nedosahují takové popularity jako v některých jiných zemích, ale přesto jich je na silnicích poměrně dost. Umožňují rychlý přesun v dopravní špičce, jsou ekonomické (průměrná spotřeba se pohybuje kolem 3 litrů na sto kilometrů) a snadno ovladatelné. Pořizovací cena nového stroje navíc není nijak závratná, což logicky platí i o náhradních dílech.

Pokud si nechcete pořídit motorku kvůli obavám, že nezvládnete zkoušky v autoškole, které jsou od prosince 2015 mnohem náročnější než předtím, přijde vám vhod, že na skútr stačí klasické „béčko“.

Stylový skútr Kentoya DARKNESS 125 4T

Proč sportovní skútr? Protože JEDE!

Maxi skútry jsou ideální pro cestování na meziměstské vzdálenosti společně se spolujezdcem. Retro skútry patří milovníkům dobového designu. Off-road skútry se neztratí ani v lehčím terénu mimo zpevněné cesty. A sportovní skútry? Jsou jako stvořené pro příznivce dynamické jízdy.

Dobrou volbou pro sportovně zaměřené jezdce je skútr Kentoya Viron 125 4T SPORT. Sportovnější verze oblíbeného městského skútru Viron nabízí ještě lepší ovladatelnost, ergonomičtější řídítka, agresivnější vzhled (byla odstraněna nadbytečná přední kapotáž) a vyšší výkon.

 

Sportovní skútr Kentoya VIRON 125 4T SPORT
Sportovní skútr Kentoya VIRON 125 4T SPORT

Sportovní skútr Kentoya můžete mít i na splátky

Kentoya nabízí skútry i na splátky s nulovou akontací a bez navýšení. Značka je na českém trhu již od roku 1994 a každoročně uvádí nové modely. Všechny skútry a náhradní díly jsou vždy skladem. Přehled všech modelů a bližší technické specifikace najdete na www.kentoya.cz