Navštívili jsme 1. Motosraz v Hořovicích

Nemohl jsem si necht ujít příležitost být přítomen začátku tradice konání motosrazu ve středočeských Hořovicích. Když se najde pár nadšenců, kteří mají elán, mají chuť, mají zkušenosti, mají motorky a mají rádi muziku, je to o to jednodušší. Takže proč nedělat něco honosněji a každý rok?

První ročník navštívilo okolo 60 motocyklů. Vyjížďka po okolí ukázala všem, jaké jsou louky a lesy od Hořovic směrem na Beroun až do Tetína. Trasa byla spíše technického charakteru, vedla částečně po užších málo frekventovaných silnicích, spolujezdci (možná i řidiči) se mohli kochat příjemnou středočeskou krajinou. Všichni účastníci byli vzorní, nedělali žádné „machrovinky“ a kdo vyrazil, tak také bez problémů dorazil zpět do cíle. Za toto patří všem od pořadatelů velké díky!

Kdo tam byl neprohloupil. Kaskadéři s motorkami i čtyřkolkami přes den, a o půlnoci přijel motokaskadér na taneční sál uvnitř společenského domu, kde naplno ukázal svoji show. A věřte , že se bylo na co koukat.

Jídla a pití všeho druhu bylo dost, točené nealko pivo bylo perfektně vychlazené, jinak plzeňská 12° a gambrinus 10°. Nikdo nereptal, tak asi neměli hlad ani žízeň a byli spokojení.

Kromě oka, potěšit se mohlo lecjaké ouško. Hudební produkci zajistila mimo jiné skupina Vizir nebo rocková kapela Akrobat.

Kdo chtěl, mohl se vyspat ve stanu, motorky byly zajištěny ve hlídaném prostoru.

Mohlo by vás zajímat:  Moto sezóna se blíží

A nakonec slovo pořadatelů:

BYLO TO FAJN A VŠICHNI SI TO MOOOOC UŽILI. ZVEME VŠECHNY, CO MAJÍ RÁDI KOMORNĚJŠÍ SRAZY, KTERÉ SE DĚLAJÍ SRDCEM, A NEJSOU O KOMERCI, NA MOTOSRAZ 2015 – TERMÍN STEJNÝ JAKO LETOS, TEDY VÍKEND 17.7 – 19.7.2015.

DÍKY VŠEM ÚČASTNÍKŮM NAŠEHO PRVNÍHO MOTOSRAZU ZA ÚČAST A ZA VZORNÝ PRŮBĚH VYJÍŽĎKY, ZA SOUTĚŽENÍ….. A VŮBEC DÍKY, ŽE JSTE TU BYLI S NÁMI !