Na Motosalonu 2019 novinky pro novou sezonu od značek Vespa a Piaggio

 „Na jubilejním desátém ročníku veletrhu Motosalon odstartujeme sezonu i dalšími skvělými premiérami,“ říká Laura Marko, marketingová manažerka společnosti Faber Moto, jejíž srdeční záležitostí je kultovní Vespa.

Legendární Vespa představí v Praze dlouho očekávaný zcela nový skútr Elettrica, jímž potvrzuje, že i nadále patří mezi světové lídry v oblastech designu, vývoje a výroby progresivních řešení pro trvale udržitelnou mobilitu. Elektrická Vespa nabízí nejen ekologický pohon s nulovými emisemi, ale i vyspělou konektivitu a rozsáhlé možnosti individualizace.

Na českém trhu mimořádně úspěšná značka Vespa vystaví na Motosalonu také technicky a stylisticky modernizovanou vlajkovou loď. Nová Vespa GTS 300 hpe dostala do vínku nejvýkonnější motor všech dob v historii kultovní italské značky. Jednoválec 278 cm3 poskytuje nejvyšší výkon 23,8 k a zároveň přesvědčí rovněž mimořádnou hospodárností. Nová Vespa GTS 300 tak osloví i náročné držitele řidičského oprávnění skupiny A.

Ještě větší potěšení z jízdy na originálním tříkolovém skútru Piaggio MP3 nabízí nový model MP3 300 hpe LT s novým designem, motorem a rozsáhlou výbavou pro každodenní cestování ve velkém stylu, která bude rovněž představen na Motosalonu 2019. Velmi úspěšné modely MP3 lze řídit s řidičským oprávněním skupiny B a jejich jedinečný mechanismus, zajišťující naklánění při průjezdu zatáčkou i bezpečnou stabilizaci stojícího vozidla, zaručuje nevšední zážitky z jízdy s maximálním důrazem na dynamiku, komfort a bezpečnost. Nový model MP3 300 hpe LT vyniká ještě nižší hmotností a atraktivnější cenou (pod 180 tisíc korun) v porovnání s většími sourozenci MP3 350 a 500 hpe.

Mohlo by vás zajímat:  Motocentrum BARTH zastupuje už 6 významných značek a rozjelo doručování motorek zdarma po celé ČR