Na brněnském Motosalonu bude letos vystaven i Harley-Davidson Fat Boy ze stavebnice LEGO

lego-harley-davidson-2020-motosalon-brno

Na brněnském výstavišti se už příští týden bude konat jedna z největších motorkářských výstav ve střední Evropě. Na Motosalonu se budou prezentovat nejen samotní výrobci, ale také další firmy. A chybět nebude ani LEGO.

LEGO spolupracuje se značkou Harley-Davidson, takže kromě malého modelu Harley-Davidson Fat Boy postavili z kostiček stavebnice i velký, v životní velikosti vyvedený model Harley-Davidson Fat Boy. Na jeho stavbu bylo použito 69 500 součástek. Video nás provede v rychlosti jeho stavbou. Vypadá to vlastně úplně jednoduše, ale troufáme si tvrdit, že rozhodně nebylo.

Motosalon 2020 se uskuteční na brněnském výstavišti BVV od 5. do 8. března 2020. Otevírací doba je 5. března je od 9°° do 13°° hodin akce pouze pro odbornou veřejnost a média, pro běžnou veřejnost je otevřeno od 13°° do 19°° hodin. 6. a 7. března je otevřeno od 9°° do 19°° hodin a v neděli 8. března si exponáty můžete prohlédnout od 9°° do 17°° hodin. Vstupné je 220 Kč v pracovní dny a v neděli, v sobotu zaplatíte 250 Kč.