Motovýstava v Liberci otevírá české garáže! V dubnu jen pro vás!

Na šest desítek nových a předváděcích strojů, sportovních biků i veteránů bude k vidění 7. a 8. dubna v CENTRU BABYLON v Liberci. Fanoušci staveb a přestaveb si budou moci prohlédnout unikátní stroje od stavitelské elity (P. Faragula, R. Buš, F. Bártík). Probíhat budou autogramiády a besedy s předními závodníky a osobnostmi motosportu (M. Engel, O. a Y. Knéblovi, L. Volejník). Nebudou chybět stánky s motorkářským oblečením, helmami a příslušenstvím.

Kromě sériových motocyklů (HD – Praha, Yamaha – MMB Ml. Boleslav, UNIVOK – KTM, Tygr sport – Kawasaki atd.) zde budou své stroje prezentovat významní stavitelé z České republiky i Slovenska (Palo Faragula – XXL-LM, Roman Buš – WILDSTYLE, František Bártík – Bartcycles, by Bob, Pavel Krupka, Pavel Rác, Jakub Sluka – Kubajz Garage a Dan Bárta – Mc Fly Carbon, Lukáš Smejkal – BLACK CLOUD, Jan Hrstka s HD  motobarem JD a mnoho dalších). Velkou zajímavostí bude exponát Laurin Klement 1904 sestrojený 3D tiskárnou Turnov na základě pouhých dvou zachovaných fotografií.

Akce slibuje i celou řadu známých závodníků a dalších osobností motosportu. Na podiu se vystřídají Milan Engel (účastník Rally Dakar 2017), Otto Knébl (MČR v kat. Dragster), Andrea Bínová (Dragster), Lukáš Volejník (Ledová plochá dráha) a řada dalších. Výstava bude doplněna o nabídku služeb, oblečení, helem a příslušenství pro crossové, cestovní, sportovní i chopper motocykly.