Motosalon 2018 je plný motorkářských novinek. Sezóna klepe na dveře.

Letošní veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení MOTOSALON se letos podle očekávání koná opět v Brně. Do areálu brněnského výstaviště mají jistě namířeno všichni motocykloví fanoušci. Jaro se už hlásí o pozornost a začátek motorkářské sezóny přímo buší do dveří.

Návštěvníci si v pavilonech P a F mohou prohlédnout krasavce snad všech světových značek, které český trh nabízí. Jako každý rok se objevuje množství zajímavých novinek. Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, Harley-Davidson, Ducati, KTM, Indian, Husqvarna, Benelli, Keeway, SYM, Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio, Vespa, Triumph, Victory, Indian, Norton, F. B. Mondial, LEM a pozorný návštěvník si seznam doplní sám.

Asi největší a nejluxusnější expozici, kterou u vchodu nemůže nikdo přehlédnout, má na veletrhu HONDA s nepřehlédnutelnou Hondou GL 1800 Gold Wing. Světovou premiéru na Motosalonu má za sebou elektroverze legendárního českého motocyklu e-Pionýr.

Zkrátka nepřijdou ani motorkáři, kteří si chtějí před začátkem nadcházející sezóny obměnit svoje motorkářské vybavení. K vidění jsou tady bundy, kombinézy, helmy, páteřáky, rukavice, brašny, maziva, pneumatiky, zabezpečení, komunikátory a mnoho dalšího příslušenství a součástek – prostě hotový ráj pro „milovníky života na dvou kolech“.

Motorek je v Brně fakt hodně a vzít je najednou bude asi i pro otrlého konzumenta podobných akcí oříšek. Proto je zajištěn bohatý a zajímavý doprovodný program, kde nebude chybět Míra Lisý se svojí show. Na Motosalonu není problém se kdykoliv v jeho průběhu potkat s velkými jmény ze světa motorek, například takovým velikánem jako je Pepa Sršeň. Ale stejně tak při znalosti akcí pořádaných některými značkami je jistotou setkání s Olgou Roučkovu nebo Josefem Macháčkem. V tomto případě myslím každý ví na který stánek vyrazit. Jen ten správný okamžik je nutné vystihnout.

Psát by se o letošním brněnském Motosalonu dalo ještě dlouho. Pro každého motorkářského nadšence by to bylo horší než nošení dříví do lesa. Nabízím proto všem prohlídku naší galerie fotek z dnešního výletu a vřele doporučuji každému osobně výstavu navštívit. Nebudete litovat.

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“380″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Průjezd závodních motorek a čtyřkolek výstavní halou:

https://youtu.be/8VAHyz9wXZM