Motorola se stává oficiálním partnerem Ducati Corse

Motorola-Ducati-nahled

Motorola oznámila globální jednoleté oficiální partnerství se společností Ducati, světovým lídrem v inovacích motocyklů. V rámci partnerství společnost Ducati představila svůj vysoce očekávaný motocykl pro rok 2020, který je obrandován logem Motorola. Jezdci Ducati budou také závodit s logem Motorola na závodních kombinézách svého týmu.

Když se podíváme na způsoby, jak dále zvyšovat viditelnost značek Lenovo a Motorola, partnerství Ducati bylo včasným a strategickým rozhodnutím. CMO společnosti Motorola, Francois LaFlamme, uvedl: „Uvedením několika nejnovějších produktů na trh je společnost Motorola vystavena rostoucí globální pozornosti a touze a my jsme nadšení z toho, že toto partnerství přinese větší viditelnost této značce.“ Sportovní ředitel Ducati Corse, Paolo Ciabatti, dodává: “Jsme velmi rádi, že můžeme začít tuto novou a atraktivní spolupráci se společností Motorola, historickou značkou, která sdílí s firmou Ducati mnoho společných hodnot: technologii, výkon a design.”

Rok 2020 bude pro společnosti Motorola a Ducati vzrušujícím rokem. Francois LaFlamme říká proč: „Domníváme se, že jde o perfektní sladění dvou značek a těšíme se, že logo Motorola bude uprostřed zájmu tohoto sportu.“

V rámci probíhajícího víceletého partnerství bude společnost Lenovo i nadále klíčovým technologickým partnerem týmu Ducati Corse na trati i mimo ni.

Motorola-Ducati