Motorky Honda na 45. tokijském autosalonu

Honda at Tokyo Motor Show 2017

Společnost Honda Motor Co., Ltd. dnes na 45. tokijském autosalonu 2017 sdělila následující informace a vystavila následující výrobky:

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“313″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“100″ thumbnail_height=“75″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“0″ number_of_columns=“0″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“0″ slideshow_link_text=“[Show as slideshow]“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

  • Honda Riding Assist-e:

Honda Riding Assist-e je experimentální model motocyklu, v rámci jehož vývoje se uplatňují technologie řízení rovnováhy, které společnost  Honda rozvíjí prostřednictvím svého výzkumu na poli robotiky. Záměr firmy Honda v případě tohoto modelu je díky omezení rizika pádu poskytnout motocyklovým jezdcům větší klid a dopřát lidem v jejich životě s motocykly více zábavy.

  • Neo Sports Café Concept:

Společnost Honda představila ve světové premiéře Neo Sports Café Concept, což je koncept pro nezakrytý sportovní model, který zábavu a krásu spojovanou se sportovními motocykly kombinuje s výbavou nové generace. 

  • PCX Electric:

PCX Electric je elektrický skútr vybavený výkonným motorem, který společnost Honda vyvíjela samostatně, a také vyjímatelnou mobilní akumulátorovou sadou Honda Mobile Power Pack. Uvedení modelu Honda PCX Electric do prodeje v asijském regionu včetně Japonska je plánováno na rok 2018.

Společnost Honda nově vyvinula originální hybridní systém určený pro motocykly. Součástí tohoto kompaktního hybridního systému je vysoce výkonný akumulátor a startér ACG, které pomáhají funkci motoru a umožňují motocyklu PCX Hybrid dosahovat „nadupaného“ výkonu. Uvedení modelu Honda PCX Hybrid do prodeje v asijském regionu včetně Japonska je plánováno na rok 2018.

  • Gold Wing Tour /Gold Wing

Honda představila v japonské premiéře cestovní model Gold Wing, který prochází vývojem jako vlajkový motocykl společnosti a doznal kompletní změny modelu. Zcela nový motocykl Gold Wing je vybaven moderními technologiemi, mezi něž patří nově vyvinutý 6válcový motor s horizontálně protilehlými písty, 7stupňová dvouspojková převodovka a originální zavěšení Honda se zdvojeným příčným ramenem.

Super Cub 110 je speciální model, který společnost Honda vyrobila pro tokijský autosalon u příležitosti letošního dosažení milníku 100 milionů celosvětově vyrobených kusů a 60. výročí řady Super Cub, které připadá na příští rok.

Motocykl Super Cub 125C zdědil a dále rozvinul atraktivní design a funkce prostředku pro každodenní dojíždění od modelu Super Cub první generace (C100). Tento nový model o obsahu 125 cm3 je vybaven nejmodernějšími prvky, jako je chytré zamykání a elektrické otvírání sedla, nicméně stále disponuje dostatkem výkonu pro pohodlnou jízdu.

  • Cross Cub 110

Model Cross Cub 110 vyniká crossoverovým stylem, který se dobře vyjímá při jízdě po městě i při venkovních aktivitách, a přináší tak motocyklům řady Honda Cub novou hodnotu. Jedná se o model zaměřený na rekreační využití a jeho „drsný“ vzhled je umocněn začleněním krytu nohou a širšími pneumatikami.

  Monkey 125:

Se smyslem pro záměrnou deformaci, která vychází z krátkých a dlouhých rozměrů typických pro řadu Monkey, byl do charakteristické karoserie motocyklu Honda Monkey nainstalován horizontální jednoválcový motor o obsahu 125 cm3.  Model Monkey 125 byl vybaven jedinečnými prvky jako jsou LED světla a digitální měřiče a nově tak rozvíjí atraktivitu řady Honda Monkey.