Motorkářský víkend ve znamení 6 moto disciplín a 20 demo motorek 3 značek již za pár dní

O víkendu 24.9. a 25. 9. se na Motodromu v Písku uskuteční jedinečná akce svého druhu pro motorkáře!

Zážitkový, výukový a zábavný víkend plný motorek – to bude 6. ročník akce pro všechny motorkářky a motorkáře KEMP Motoškoly BEZPEČNĚ NA MOTORCE Akademie!

O co ve zkratce na Kempu půjde?

60 motorkářů z celé ČR má možnost si za celý víkend vyzkoušet 6 disciplín – jízdu na technickém silničním okruhu, zapotit se na enduro trati, zasoutěžit si v pravidelnosti jízdy v Yamaha Motoslalom Cupu, nechat se otestovat v krizovém brzdění, naučit se poskytnout 1. pomoc zaměřenou na nejčastější zranění motorkářů a jako vždy – největší lákadlem jsou vyjížďky po krásné okolní krajině na demo-motorkách tří značek (BMW, Ducati, Yamaha).

A BMW Motorrad ČR to letos vezmou opravdu z gruntu. Jako hlavní partner 6. Kempu BNM totiž pro vás na akci přivezou téměř celou flotilu všech novinek – od skútru C650, přes ikonické NineT Scrambler a superrychlé S1000RR, až po klenot mezi supercesťáky šestiválcovou K1600GT!

A ty si budeš moci během celého víkendu ukázat na jakoukoli z cca 20 motorek zmíněných tří značek a na nějakou dobu si je užít doslova dosyta. To vše v rámci jedné zaplacené ceny za Kemp, bez kaucí a dalších poplatků.

 Technický okruh – skvělá příležitost potrénovat správně průjezdy zatáček a techniku ovládání motorky v zatáčkách. Skvělá průprava pro silniční provoz.

Mohlo by vás zajímat:  BMW Motorrad představuje ConnectedRide Com U1

dvojka

Enduro – pod dohledem enduráků-specialistů zvládne enduro i úplný začátečník.

Budou připraveny lehká trať pro úplné začátečníky a těžší pro pokročilé bahňáky.

Akce oficiálně začne v sobotu 24. 9. v 8,00 hodin ráno rozlosováním přihlášených motorkářů do skupin, ve kterých bude celý víkendový program realizován. Skupiny jezdců se během víkendu vystřídají na všech připravených disciplínách, které jsou samozřejmě dobrovolné.

A důležitá věc – skupiny i stanoviště jsou řízené a pod permanentním dohledem instruktorů Motoškoly BNM Akademie, takže velmi úzké propojení zábavy a důležitých informací je zde zajištěno maximálně. Přijet můžete ale už v pátek, celý tým BNM tam bude již nachystán a připraven s vámi pěkně zakempovat.

trojka

 Yamaha Motoslalom Cup, aneb soutěž v pravidelnosti jízdy – vyhrát může úplně každý!

ctyrka

Profesionální záchranáři se zaměří hlavně na specifika 1. pomoci pro motorkáře a na zvládnutí situace u nehody.

Motoakcí je v ČR po celý rok na výběr mnoho. KEMP BNM je neoddiskutovatelně akcí výjimečnou a ojedinělou. Některé firmy se sice snaží Kemp BNM kopírovat, ale co naděláš , originál je prostě jenom jeden. Velká pohoda a mnoho krásných zážitků a navázaných přátelství na závěr motorkářské sezóny.

Těší se na tebe celý tým BNM a instruktoři: Petr Záruba (mistr ČR v Supermoto), Libor Merta a Zdeněk Žabka (úspěšní okruháci), David Vyskočil, Marek Jedlička, Rado Žilinský (enduroví specialisté), Lukáš Souček, Martin Rejchrt, Roman Jakovec (dlouholetí silniční instruktoři a cestovatelé BNM).

Mohlo by vás zajímat:  Již druhou sezónu sedlá Libor Podmol motocykly BMW Motorrad

Na 6. KEMP BNM se stále ještě můžeš objednat zde, každým dnem se ale omezený počet míst snižuje.

Počasí? Objednáno! Pravé motorkářské – ani vedro, ani zima, ani sucho, ani mokro! 🙂

petka

Večerní program – je vždy výživný! 😉 Soutěže, táborák, muzika, pokec…prostě mejdan!

sestka

Demo motorky – nejoblíbenější disciplína, kdy si můžeš během víkendu vyzkoušet jakou chceš, na jakou si ukážeš.

sedma