Motorkářský víkend ve znamení 6 moto disciplín a 20 demo motorek 3 značek již za pár dní

O víkendu 24.9. a 25. 9. se na Motodromu v Písku uskuteční jedinečná akce svého druhu pro motorkáře!

Zážitkový, výukový a zábavný víkend plný motorek – to bude 6. ročník akce pro všechny motorkářky a motorkáře KEMP Motoškoly BEZPEČNĚ NA MOTORCE Akademie!

O co ve zkratce na Kempu půjde?

60 motorkářů z celé ČR má možnost si za celý víkend vyzkoušet 6 disciplín – jízdu na technickém silničním okruhu, zapotit se na enduro trati, zasoutěžit si v pravidelnosti jízdy v Yamaha Motoslalom Cupu, nechat se otestovat v krizovém brzdění, naučit se poskytnout 1. pomoc zaměřenou na nejčastější zranění motorkářů a jako vždy – největší lákadlem jsou vyjížďky po krásné okolní krajině na demo-motorkách tří značek (BMW, Ducati, Yamaha).

A BMW Motorrad ČR to letos vezmou opravdu z gruntu. Jako hlavní partner 6. Kempu BNM totiž pro vás na akci přivezou téměř celou flotilu všech novinek – od skútru C650, přes ikonické NineT Scrambler a superrychlé S1000RR, až po klenot mezi supercesťáky šestiválcovou K1600GT!

A ty si budeš moci během celého víkendu ukázat na jakoukoli z cca 20 motorek zmíněných tří značek a na nějakou dobu si je užít doslova dosyta. To vše v rámci jedné zaplacené ceny za Kemp, bez kaucí a dalších poplatků.

 Technický okruh – skvělá příležitost potrénovat správně průjezdy zatáček a techniku ovládání motorky v zatáčkách. Skvělá průprava pro silniční provoz.

dvojka

Enduro – pod dohledem enduráků-specialistů zvládne enduro i úplný začátečník.

Budou připraveny lehká trať pro úplné začátečníky a těžší pro pokročilé bahňáky.

Akce oficiálně začne v sobotu 24. 9. v 8,00 hodin ráno rozlosováním přihlášených motorkářů do skupin, ve kterých bude celý víkendový program realizován. Skupiny jezdců se během víkendu vystřídají na všech připravených disciplínách, které jsou samozřejmě dobrovolné.

A důležitá věc – skupiny i stanoviště jsou řízené a pod permanentním dohledem instruktorů Motoškoly BNM Akademie, takže velmi úzké propojení zábavy a důležitých informací je zde zajištěno maximálně. Přijet můžete ale už v pátek, celý tým BNM tam bude již nachystán a připraven s vámi pěkně zakempovat.

trojka

 Yamaha Motoslalom Cup, aneb soutěž v pravidelnosti jízdy – vyhrát může úplně každý!

ctyrka

Profesionální záchranáři se zaměří hlavně na specifika 1. pomoci pro motorkáře a na zvládnutí situace u nehody.

Motoakcí je v ČR po celý rok na výběr mnoho. KEMP BNM je neoddiskutovatelně akcí výjimečnou a ojedinělou. Některé firmy se sice snaží Kemp BNM kopírovat, ale co naděláš , originál je prostě jenom jeden. Velká pohoda a mnoho krásných zážitků a navázaných přátelství na závěr motorkářské sezóny.

Těší se na tebe celý tým BNM a instruktoři: Petr Záruba (mistr ČR v Supermoto), Libor Merta a Zdeněk Žabka (úspěšní okruháci), David Vyskočil, Marek Jedlička, Rado Žilinský (enduroví specialisté), Lukáš Souček, Martin Rejchrt, Roman Jakovec (dlouholetí silniční instruktoři a cestovatelé BNM).

Na 6. KEMP BNM se stále ještě můžeš objednat zde, každým dnem se ale omezený počet míst snižuje.

Počasí? Objednáno! Pravé motorkářské – ani vedro, ani zima, ani sucho, ani mokro! 🙂

petka

Večerní program – je vždy výživný! 😉 Soutěže, táborák, muzika, pokec…prostě mejdan!

sestka

Demo motorky – nejoblíbenější disciplína, kdy si můžeš během víkendu vyzkoušet jakou chceš, na jakou si ukážeš.

sedma