Motorkáři dětem, jejichž rodiny jsou v těžké životní situaci

I motorkáři už mnohokrát ukázali , že mají srdce na pravém místě. Motoškola Bezpečně na motorce Akademie již podruhé věnuje část ze svých předvánočních tržeb na dobročinné účely. 10 % svého prosincového obratu věnuje na nákup dětských kol, koloběžek a odstrkovadel pro děti, které zrovna nepotkal v jejich rodinách nejšťastnější osud. A pomůže tak splnit několika dětem po celé ČR sen, jehož priorita je v jejich nepříznivém osudu až na posledním místě. Rodiny těchto dětí sdružuje Organizace ONŽ, z.s., která jim pomáhá z těžkých životních situací a smutných příběhů postavit se zpět na nohy a najít lepší smysl života.

dsc02503

„Proč zrovna koloběžky a odrážedla?“ odpovídá Adéla Konárková, marketingová ředitelka Motoškoly BNM. „Protože jsme motorkáři a chceme přiblížit krásy jedné stopy i těm, kteří si to nemůžou dovolit. A kteří díky svému dětskému věku ani nemají možnost svůj osud ovlivnit.“

„I letos dárky dětem s námi předají naši kamarádi – okruhový jezdec Lukáš Pešek a 14letá velká česká okruhová naděje Oliver König. Chceme společně s těmito sportovci dětem ukázat, že s dobrým srdcem, silnou vůlí a pílí toho mohou v životě hodně dokázat. A splnit si i své sny,“ uzavírá Adéla Konárková.

Organizace ONŽ, z.s. pomáhá rodinám a samotným ženám s dětmi v těžkých životních situacích. Ať už materiální pomocí, poradnou, odbornou asistencí nebo jen radou po telefonu. Působí po celé ČR a obrátit se na ní může kdokoli, kdo se nachází v beznadějné nebo těžko řešitelné životní situaci. Organizace pozitivně přispívá k návratu rodin nebo osamělých rodičů začlenit se zpět do společnosti.

dsc02491