Motorkář se zranil o drát natažený přes cestu

Neuvěřitelný čin řeší policisté z Tábora. Řeší případ motorkáře, který během jízdy najel na ostnatý drát natažený přes cestu. Vše se stalo v sobotu 24. srpna 2019 krátce před druhou hodinou odpolední. Motocyklista (38), který projížděl po cestě v prostoru bývalého vojenského cvičiště mezi Táborem – částí Klokoty a Dražicemi, v místě zvaném „Na Jitýrce“, byl ze svého stroje stržen ostnatým ocelovým drátem, který zde někdo přes cestu natáhl.

Utrpěl zranění na krku a rameni, přičemž zranění byla celkem vážná. Odvezen musel být na ošetření do nemocnice. Policisté událost prošetřují jako podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví.

V této souvislosti proto policisté prosí každého, kdo by měl k uvedené kauze jakékoliv důvodné informace, aby je předal policistům na jejich služebně v Divadelní ulici v Táboře či telefonní lince 974 238 700. V okolí se čsto pohybují chataři či houbaři, kteří možná někoho viděli. Faktem ale je, že policisté vyšetřují i samotného motorkáře. Chtějí zjistit, kudy jezdil a jestli si náhodou nevybral soukromý pozemek nebo cesty, kde neměl co dělat.