Motor Yamaha zavádí bezpečnostní vizi „Jin-Ki Kanno × Jin-Ki Anzen“

Yamaha Motor oznámila zavedení své bezpečnostní vize: „Jin-Ki Kanno × Jin-Ki Anzen“. Technologie zrozená od Jin-Ki Kanno se snaží poskytnout uživatelům vzrušení, které pocítí, když skutečně splynou se svým strojem. Jin-Ki Anzen je založeno na myšlence, že když lidé a stroje spolupracují vzájemně se doplňujícími způsoby, může to přinést výhody, možné sofistikovanější bezpečnostní dovednosti a technologie.

Bezpečnostní vize Jin-Ki Kanno × Jin-Ki Anzen, která se zaměřuje na technologie, uživatelské dovednosti a konektivitu, vyjadřuje jedinečný přístup společnosti Yamaha Motor k vytvoření světa bez nehod, ve kterém mohou uživatelé zažít radost a Kando*, které vychází z rozvoje jejich vlastních dovedností a schopností a zároveň se baví.

Mohlo by vás zajímat:  Replika KTM 450 Rally 2024

V novém střednědobém plánu řízení (2022–2024), který byl oznámen v únoru tohoto roku, Yamaha Motor učinila udržitelnost novým pilířem svých firemních aktivit a upřednostňuje několik nefinančních ukazatelů pro zvýšení společenské hodnoty. Ve snaze vytvořit hodnotu v nové společnosti zaměřené na mobilitu, „bezpečnější jízdu a klid uživatelů mind“ je jedním z praporů, pod nimiž se Yamaha Motor snaží spojit s lidmi a prosperovat jako společnost.

Prezentaci Yamaha Motor Safety Vision „Jin-Ki x Jin-Ki Anzen“ si můžete stáhnout zde.

*Kando je japonské slovo pro současné pocity hlubokého uspokojení a intenzivního vzrušení, které zažíváme, když narazíme na něco výjimečného.