Motocykly HUSQVARNA vstupují do světa elektrické mobility s konceptem E-Pilen

Husqvarna Motorcycles jde vpřed do budoucnosti s produktovou řadou s nulovými emisemi, aby rozšířila přitažlivost značky pro stávající jezdce i pro zcela nové publikum. Značka, inspirovaná průkopnickým designem úspěšných modelů Vitpilen a Svartpilen, nabízí lákavou vizi toho, jak bude její budoucí přechod do elektrické městské mobility vypadat s konceptem E-Pilen.

Aktuální řada pouličních motocyklů Husqvarna je již známá tím, že je progresivní, chytrá, dynamická a čistě orientovaná na design. Tyto hodnoty budou i nadále charakteristickými znaky řady E-mobility. Koncept E-Pilen je jasným vyjádřením tohoto záměru. S výkonem 8 kW a dojezdem 100 km byl koncept E-Pilen jasně vyvinut s ohledem na dojíždění do města i na volný čas, s dojezdem, který maximalizuje dobu mezi nabitím baterie.

Mohlo by vás zajímat:  Nový model KTM 350 EXC-F FACTORY EDITION, speciální model řady 2022 KTM EXC

Motocykly Husqvarna zachovávají otevřený přístup ke všem příležitostem týkajícím se baterií, což napomáhá paralelní výhodě pevných i vyměnitelných řešení. Koncept E-Pilen je vybaven modulárním a vyměnitelným bateriovým systémem, který umožňuje výměnu agregátu, což rozšiřuje přitažlivost a užitečnost elektrických motocyklů na ty, kteří uvažují o přepínači.

Cílem motocyklů Husqvarna bylo vždy vyvíjet nové produkty dostupné pro co nejširší spektrum jezdců. Řada E-mobility si udrží a pokračuje v potěšení z jízdy a dynamice vylepšené dlouhou historií a zkušenostmi značky. Na podporu iniciativy E-mobility společnost Husqvarna Motorcycles strategicky rozšíří přítomnost svých prodejců v městských a metropolitních oblastech.

Vývoj řady E-mobility je již velmi pokročilý a další informace budou zveřejněny v blízké budoucnosti.

Zdroj a foto: Husqvarna Motorcycles GmbH

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*