Motocykly Husqvarna a REPLAY představují výsledek svého partnerství

Motocykly Husqvarna a prémiová italská značka oblečení pro volný čas REPLAY s hrdostí představují nejnovější výsledek svého partnerství – kolekci oblečení zaměřenou přímo na jezdce orientující se na styl na rychle se rozvíjejícím trhu jednostopých vozidel.

Jezdecké džíny kolekce jsou vybaveny průkopnickým novým džínovým vláknem. Tradiční motocyklové džínové oblečení má dvě vrstvy, s džínovinou přes Kevlar® nebo jeden z jeho derivátů. Nové džínové vlákno přijaté společností REPLAY používá jednu vrstvu k zajištění ochrany s komfortem bez kompromisního vzhledu. Tato tkaninová technologie spojuje prvotřídní džínovinu Hyperflex REPLAY s vláknem CORDURA, spojeným dohromady v jedné vrstvě, aby bylo možné stříhat oblečení pro moderní střih, neuvěřitelné pohodlí a ochranu. Džíny mají certifikaci CE úrovně B s odolností proti oděru až 45 km / h. Mezi další výhody této látky patří to, že oděvy z ní vyrobené mají až poloviční hmotnost než běžné džínové džíny nabízené jako motocyklové oblečení. Díky organickým vláknům a jednovrstvé technologii je prodyšná a čtyřnásobná roztažitelnost až o 50% zajišťuje pohodlí.

Mohlo by vás zajímat:  Moto Guzzi představuje unikátní futuristický projekt své nové továrny a muzea v Mandellu

Součástí kolekce je také stylová a funkční polstrovaná vesta Replay, která díky dynamickým strečovým panelům zaručuje volný pohyb. Vnitřní a vnější přední kapsy jsou doplněny snadno přístupnou zadní kapsou na zip. Jemný potisk Husqvarna Motorcycles zdobí levé prsa. Mikina Replay Zip se dodává v tmavě modré nebo černé barvě a je teplá a funkční, s podlepenými zipy a integrovanou kapsou na klíče. Přední strana navíc zdobí znak Husqvarna Motorcycles.

Tričko Replay Crew Neck Tee je k dispozici v šedé nebo známé žluté barvě značky motocyklu. Na přední straně trička je hrdě vytištěn potisk Husqvarna Motorcycles.

Společnost REPLAY je oficiálním sponzorem týmu Husqvarna Motorcycles Moto3 od roku 2020. Díky těmto značkám jsou dokonalí týmoví kolegové, kteří jsou proslulí stylovými a špičkovými produkty a citem pro inovace.

V poslední době toto partnerství inspirovalo také limitovanou edici deseti strojů s exkluzivními díly a grafikou. Přísně jednorázová řada zahrnuje Vitpilen 701, 701 Supermoto a 701 Enduro LR. Tyto modely edice REPLAY budou zapůjčeny vybraným celebritám.

Mohlo by vás zajímat:  Matyáš Pálka přivezl z Itálie pohár a body za třetí místo.

Nová kolekce Husqvarna-REPLAY je nyní k dispozici u vybraných autorizovaných prodejců motocyklů Husqvarna a v obchodech REPLAY. Dostupnost se může v jednotlivých zemích lišit. Podrobnosti o cenách a dostupnosti získáte u vaší národní pobočky nebo dovozce Husqvarna Motorcycles.

Zdroj a foto: Husqvarna