Motocyklová značka VOGE vstupuje na český trh

Motocyklová značka VOGE vstupuje premiérově na český trh a to hned se čtveřicí modelů. Importérem je v bavorském Weidenu sídlící firma MSA GmbH, dobře známá coby importér etablovaného výrobce skútrů a čtyřkolek KYMCO. VOGE je prémiovou značkou čínského výrobce motocyklů Loncin patřícího mezi tři největší výrobce na světě. Pod touto značkou budeme nacházet modely pro náročné trhy, jako je ten evropský, ať se jedná o design, techniku či výbavu. Premiéru na českém trhu startuje VOGE hned se čtyřmi modely v důležitých entry kategoriích: naked bike Voge 500 R a Voge 300 R, retro bike Voge 300 AC a nakonec Voge Adventure 500 DS, u níž je i možnost volby Adventure kitu.

Motocyklová značka Voge je součástí koncernu Loncin, jednoho z největších asijských výrobců, který hraje v Číně úlohu premianta ve výrobě kvalitní jednostopé techniky. Loncin Motor Co Ltd. byl založen roku 1993 v Chongqingu, hlavním sídle čínského motocyklového průmyslu. Nejprve se Loncin koncentroval na výrobu spalovacích motorů, poté v roce 1999 představil svůj první vlastní motocykl. Jen o šest let později se Loncin stal největším čínským exportérem motocyklů s roční produkcí přes jeden milión vozidel. Stal se výrobním partnerem mnoha známých evropských značek a získal tím v mezinárodním motocyklovém světě značnou prestiž. Dnes zaměstnává tento koncern přes 7.000 zaměstnanců a v mateřském vývojovém centru pracuje více než 200 vývojářů na modelech budoucnosti v jedné stopě.

Mohlo by vás zajímat:  Předváděcí VOGE ROAD SHOW 2022

Při vstupu na český trh prezentuje Voge hned čtveřici moderních motocyklů: naked bikes Voge 500 R a 300 R, Adventure bike Voge 500 DS a klasický retro bike 300 AC. O import se stará zavedená firma MSA GmbH patřící k největším svého druhu v Evropě a zastupuje mnoho dalších značek i v okolních státech Evropy. „Máme velkou radost, že v našem portfoliu přibyla značka Voge. Se značkou Kymco máme v naší stáji dlouhodobě úspěšnou globální skútrovou značku, se značkou Voge posílíme naši pozici v segmentu motocyklů středních a vyšších objemů.“ Tolik Gerald Federl, jednatel firmy MSA GmbH.

Firma MSA GmbH disponuje širokým programem motocyklových, skútrových, čtyřkolkových a e-bikových značek. Pod jednou střechou se zde již 25 let potkávají úspěšné značky jako Kymco, F.B Mondial, Quadro, Trenoli, Bionicon a nyní nově i Voge.