Moto Guzzi zve své fanoušky na společné dobrodružné výpravy. Moto Guzzi Experience 2019

Tradiční značka z města Mandello del Lario nabízí kromě motocyklů nejvyšší úrovně také nezapomenutelné cestování v sedlech výjimečných modelů Moto Guzzi. V roce 2019 zamíří „Moto Guzzi Experience“ do opravdových destinací snů, od Sardinie přes Toskánsko a Sicílii až po Tunisko. Společnost Faber Moto s.r.o., výhradní dovozce jednostopých vozidel značek Aprilia, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa do České republiky, zve všechny fanoušky legendárních italských motocyklů Moto Guzzi na atraktivní cestovatelské výpravy Moto Guzzi Experience 2019.

Všichni ti, kteří při současných teplotách myslí již na léto a dlouhé zatáčky, by měli rychle sáhnout po diáři a zařídit si dovolenou. Kromě premiéry skvělých modelů, jako je Moto Guzzi V9 Bobber Sport nebo Moto Guzzi V85 TT, si značka s logem zlatého orla připravila pro nadcházející motocyklovou sezonu také nová, exkluzivní „silniční“ dobrodružství. Cestovní program „Moto Guzzi Experience“ zahrnuje atraktivní dobrodružství „all inclusive“ pro všechny fanoušky motocyklů včetně členů oficiální komunity Moto Guzzi, klubu „The Clan“. Krédem je přitom objevování nových krajin, užívání si pocitu svobody a sdílení dobrodružství s ostatními účastníky výpravy.

Motocyklová dovolená snů se službami „all inclusive“

Od března do listopadu 2019 uspokojí touhu po dálkách osm pozoruhodných a rozmanitých destinací. Většina výprav zavede fanoušky jízdy v jedné stopě do Itálie. Na programu je například autonomní provincie Trento s alpskými průsmyky, nebo Sicílie, na níž budou mít účastníci v itineráři dokonce úseky legendárního závodu „Targa Florio“. Nejjižnější destinací z rozsáhlé nabídky pro letošní rok jsou pouštní oblasti v Tunisku. Ale nesmí chybět ani etapa kolem Comského jezera, které je již téměř 100 let domovem Moto Guzzi. Účastníci si sami vyberou dopravní prostředek z aktuální produktové řady Moto Guzzi. Kromě různých verzí sportovní řady V7 III jsou k dispozici například klasické modely California nebo netrpělivě očekávané klasické enduro V85 TT.  Stravování, ubytování a palivo je již zahrnuto v ceně. Lhostejno, zda si cestovatelé vyberou čtyřdenní, sedmidenní nebo devítidenní výpravu, na jejím konci se počítají zkušenosti a zážitky, které na ní posbírají.

Mohlo by vás zajímat:  Podmol už našel recept na dakarské duny.

Kalendář motocyklových dobrodružství Moto Guzzi Experience 2019

Březen: Sardinie/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Duben: Sicílie/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Květen: Toskánsko/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Červen: Trento/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Červenec: Francie (4 nebo 7 dnů)

Srpen: Německo (4 nebo 7 dnů)

Září: Mandello del Lario/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Říjen: Sardinie/Itálie (4 nebo 7 dnů)

Listopad: Tunisko (9 dnů)