Moto Guzzi. První novinky 2022 přijíždí na dealerství

Aktuální generace Moto Guzzi V7, která se okamžitě po svém uvedení na trh na jaře 2021 setkala s obrovským zájmem a stala se jedním z nejprodávanějších italských motocyklů v roce, kdy Moto Guzzi oslavila sto let existence, vstupuje do roku 2022 se dvěma atraktivními novými barvami pro verzi Stone.

Model V7 Stone, poháněný 65koňovým motorem o objemu 850 cm3 je pohodlnější, lépe vybavený a má lepší finální zpracování, aniž by ztratil cokoli ze svého charakteru, kterým jsou všechny motocykly Moto Guzzi tak výjimečné. Nyní jsou k dispozici jeho dvě zcela nové barevné varianty Giallo Metallico a Grigio Alluminio, přičemž populární barvy Nero Ruvido a Arancione Rame zůstávají v nabídce.

Mohlo by vás zajímat:  Aleix Espargaró a Maverick Viñales přepisují dějiny značky Aprilia v MotoGP

Klasičtější a elegantnější verze Special si zachovává svoji barevnou škálu a je k dispozici v barvách Blu Formale a Grigio Casual.

Řada Moto Guzzi V85 TT doznala pro rok 2022 rovněž změn. Klasické cestovní enduro s orlem ve znaku si zachovává stejný technický základ, ale přichází v nové barvě Verde Altaj, jednom z nejikoničtějších odstínů italského výrobce.

Klasická varianta Verde Altaj doplňuje v nabídce jednobarevné provedení Nero Etna a vícebarevné kombinace Giallo Mojave a Rosso Uluru s červeným rámem a držákem masky.

Beze změny nezůstává ani model Moto Guzzi V85 TT Travel, který vyniká svými speciálními barvami a grafikou, a díky bohaté základní výbavě je obzvlášť vhodný na cestování. Model V85 TT Travel je nyní k dispozici ve speciální barvě Grigio Grigna s novou grafikou na bočních kapotách a nádrži, zatímco nabídku standardní výbavy, zahrnující vyšší a účinnější plexištít Touring, boční kufry Urban, vyhřívané rukojeti a multimediální platformu Moto Guzzi MIA, umožňující spojení smartphonu s motocyklem, rozšiřuje centrální stojan a čidlo tlaku v pneumatikách.

Mohlo by vás zajímat:  Jel jako spolujezdec na motorce, ale spadl z ní. Policii říká, že jim tvrdí, že neví, kdo řídil

Speciální edice V85 TT Guardia d’Onore přijede k dealerům během února. Tato limitovaná edice čítá pouhých 1946 kusů a připomíná 75 let spolupráce Moto Guzzi a policejních jízdních jednotek.

Modelová řada Moto Guzzi V9 vstupuje do roku 2022 bez vizuálních změn, zato však byly sníženy ceny jednotlivých provedení.